• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [60l] rejony Rio Paraguay/Pantanal

#11
(23-01-2018, 00:12 AM)AquaDragon napisał(a): Jak się nazywają te długie trawki ?

helianthium bolivianumSmile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
A gdzie zakupiłeś jeżeli można zapytać ?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
(23-01-2018, 00:52 AM)AquaDragon napisał(a): A gdzie zakupiłeś jeżeli można zapytać ?
Nie kupowałem, dostałem od znajomego akwarystySmile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
Aqua Dragon - jak jesteś zainteresowany Helanthium bolivianum (vel. Echinodorus angustifolius) to się odezwij - Mat ma ode mnie, a ja mam tego pół zbiornika o dnie 180x60cm Big Grin 

Mat - Cieszę się, że mogłem pomóc Wink Szkło zaaranżowane zacnie, ale według mnie beckfordy na taki zbiornik rosną za duże Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#15
W sumie chętnie Smile Znalazłem w necie ale sprzedają co innego pod tą nazwą. W echinodorusach to chyba standard. Odezwę się na PW.

A akwarium bardzo fajne. Jak zarośnie będzie super.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#16
Zmieniałeś świetlówkę czy ustawienia aparatu? masz bardzo fajnie odwzorowane kolory. Akwarium świetne Smile podoba mi się scentralizowanie tego korzeniowiska, taka wysepka powstała. A gdzie ukryłeś filtr?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#17
(23-01-2018, 00:12 AM)AquaDragon napisał(a): Jak się nazywają te długie trawki ?

Bodajże Valisneria czyli nurzaniec.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#18
(23-01-2018, 13:03 PM)berro121 napisał(a):
(23-01-2018, 00:12 AM)AquaDragon napisał(a): Jak się nazywają te długie trawki ?

Bodajże Valisneria czyli nurzaniec.
Już zostało napisane - to nie jest nurzaniec Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#19
(23-01-2018, 12:22 PM)em2 napisał(a): Zmieniałeś świetlówkę czy ustawienia aparatu? masz bardzo fajnie odwzorowane kolory. Akwarium świetne Smile podoba mi się scentralizowanie tego korzeniowiska, taka wysepka powstała. A gdzie ukryłeś filtr?

Dziękuję za Wasze pozytywne komentarze. Zdjęcie zrobione telefonem tuż po podmiance, więc może dzięki temu trochę jaśniej jestSmile Świetlówka ta sama.

Filtr znajduje się patrząc na zdjęcie po prawej na górze. Jest to bardzo mały filterek, ale jestem zadowolony z jego wydajności.

Co do Beckfordów to widzę, że kiedyś będą do wymiany. Póki co pływają sobie w małej grupce trzymając się blisko bystrzyków.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#20
Bardzo przyjemna dla oka jest taka "kupka" chaszczy po środku. Pilnuj żeby E. angustifolius nie porosły po bokach bo teraz akwarium wygląda na co najmniej 3x większe Smile
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości