• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Czasowe ograniczenie edycji postu

#1
Właśnie został wprowadzony czasowy limit na edycję napisanego postu. Po 24 godzinach od napisania wiadomości nie będzie można już jej wyedytować. W szczególnych przypadkach oczywiście można pisać do mnie lub moderatorów - wyedytujemy wiadomość za Was.

Mamy nadzieję, że nie utrudni to nikomu korzystania z forum, a wielce nam pomoże w przypadku nieodpowiedzialnych użytkowników - czasem się zdarza, że ktoś pod wpływem różnorakich emocji wyedytuje, bądź zupełnie wykasuje treść swoich postów, przez co często cała dyskusja traci nagle sens.

Niestety doświadczyliśmy tego dzisiaj i wprowadzona zmiana jest po to, by w przyszłości tego uniknąć.
Pozdrawiam,
Adam
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Mam pytanko; czy jest możliwość pozostawienia edycji ostatniego posta w wątku? Czasem chciałbym coś dopisać, a że ostatni post jest mój, to muszę napisać nowy bezpośrednio pod nim. Myślę, że lepsza byłaby możliwość edycji.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Nie wiem jak Adam na to patrzy i jak to wygląda technicznie, ale, jeśli Piotrze będziesz miał ochotę edytować po 24 godzinach, z zamiarem dopisania czegoś, to ja już tego nie będę czytał, bo nie wrócę do tematu(nie wyświetli mi się) a nowy post zawsze przeczytam. Nikt sądzę aby ktoś i ja także, nie ma nic przeciwko temu, że piszemy post pod postem, sam tak robię w wielu tematach, ale tylko po to, aby każdy chętny przeczytał co chce przekazać, a edytując po kilku dniach i dopisując coś istotnego, ucieka to wszystkim tym, którzy wcześniej tego posta czytali.
Takie Wujka zdanie Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Też mam takie zdanie co Killi. Co prawda czasem to denerwuje że nie można zmienić jakiś mniej istotnych informacji, np. w pierwszym poście w galerii przy opisie akwarium. Ale jeśli ktoś edytuje post, a ja już wcześniej go przeczytałem to tam więcej nie wrócę bo nie będzie zaznaczony.
Pozdrawiam, Paweł
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
Ja na kilku forach spotkałam się nawet z automatycznym łączeniem postów i niestety często było tak, że napisałam nowego posta pod swoim starym postem po dłuższym czasie i było tak jak Killi napisał: nikt nie zauważył nowej informacji. Dlatego też uważam, że czasem lepiej jednak napisać 2 swoje posty pod sobą Smile
Masz jakieś pytania? Pisz na forum Wink

[Obrazek: _XIS8445_100hYT.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
Na niektórych forach po edycji ostatniego posta, pojawia się on jako nowy/nieprzeczytany.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
Ok, wiem, że masz dobre chęci i odpowiedzialny z Ciebie człowiek, dlatego sądzę, że nie będzie problemem napisanie nowego posta. Niestety są i nieodpowiedzialni, jakoś to trzeba wyważyć, zatem taka zasada została wprowadzona, że mamy 24h.
Adam sprawdzi zapewne, czy jest taka opcja u nas, że po edycji się wyświetla, ale zastanawiam się nad celowością. Jak pisalem, głowy nikt nie urwie, że po kilku dniach, nawet dobie, napiszesz post pod postem Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
Ok, tylko zapytałemSmile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
Ja łba nikomu urywał nie będę, to tak z mojej strony Big Grin
Chyba, że co godzinę czy dwie, ktoś będzie dwa słowa pisał w nowym poście, to wtedy urwę Wink
"Ludzie to największe ścierwo tego świata."
-------------------------------------
[Obrazek: 1procent-waw-pl.png]
-------------------------------------
[Obrazek: sa.png]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#10
Ok, tylko powiedziałem jak to widzę Piotrze Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości