• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Obsada z pielęgnicami 360L

#11
Zbrojniki niebieskie masz weloniaste w dwóch kolorach zwykły i albinos. Oprócz tego LDA16 też nie drogie, weloniaste już też widziałem.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
Panowie Polak i cichy24pl proszę nie powielajcie błędów w nazewnictwie zbrojników. Wiele razy było już pisane, że pod polaką nazwą Zbrojnik niebieski opisany jest Ancistrus dolichopterus L-183 (nigdy również nie słyszałem o formie weloniastej tego zbrojnika). Wam zapewne chodzi o Ancistrusa sp. forma weloniasta
Podaję link pod którym możecie zobaczyć właściwe, prawdziwe Zbrojniki niebieskie 
http://www.fawa.pl/viewtopic.php?f=78&t=27156
Pozdrawiam, Krzysiek

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
(19-04-2017, 12:48 PM)trofek napisał(a): Panowie Polak i cichy24pl proszę nie powielajcie błędów w nazewnictwie zbrojników. Wiele razy było już pisane, że pod polaką nazwą Zbrojnik niebieski opisany jest Ancistrus dolichopterus L-183 (nigdy również nie słyszałem o formie weloniastej tego zbrojnika). Wam zapewne chodzi o Ancistrusa sp. forma weloniasta
Podaję link pod którym możecie zobaczyć właściwe, prawdziwe Zbrojniki niebieskie 
http://www.fawa.pl/viewtopic.php?f=78&t=27156

Masz rację dla poprawności informacji chodzi o "zbrojnik pospolity" Ancistrusa sp.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
Za złe nazewnictwo z góry sory przepisywałem nazwę co była w ogłoszeniu Tongue
To reszta obsady teraz Ancistrus sp. forma weloniasta proponuję 6x, mieczyków 2x haremy,kiryśników 8x,ampularii 10x.
Co wy na to? Smile

schmeichel mam jeszcze pytanie odnośnie jedzenia bo pisałeś że podawałeś im płatki do jedzenia to chodziło Ci o takie zwykłe ,,ichtio vit ,, tropicala ? Smile
i tylko podawałeś im co wymieniłeś? Mogę im podawać dżdżownice co jakiś czas,jeśli tak to co ile?Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości