• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Podsumowanie roku 2011

#1
Witam wszystkich w nowym roku i życzę aby ten był tylko lepszy niż poprzedni Smile Myślę, że mogę sobie pozwolić, by były to wspólne życzenia ode mnie i całej ekipy Cichlidae.pl, czyli (kolejność przypadkowa):

qbsztyk1
Sendog
bernard
filas
piotrK
Ruki

Zeszły rok był dla naszego forum wyjątkowy - ponieważ to właśnie w tym roku ono powstało, a dokładniej 19 lutego. Od tego momentu sprawy zaczęły się tak szybko rozwijać, że przerosło to moje najśmielsze oczekiwania i pokazało, że mamy w kraju wielu prawdziwych miłośników pielęgnic, choć jeszcze wielu pewnie się ukrywa gdzieś wśród swych akwariów Smile

Na pewno najistotniejszym sukcesem naszego forum jest przyciągnięcie wielu bardzo wartościowych osób, dzięki którym toczące się dyskusje cieszą wysokim poziomem merytoryczności jak również zwykłej kultury wypowiedzi, co sprawia, że (mam nadzieję, że nie tylko mnie!) czas spędza się ty z prawdziwą przyjemnością Smile To wszystko dzięki Wam! Za co bardzo gorąco dziękuję.

To właśnie grono tych osób z własnej nieprzymuszonej woli zawiązało ekipę ochotników Cichlidae.pl, która ma tyle pomysłów i zapału do propagowania naszego hobby, że osobiście aż mnie to przeraża! Smile To za ich sprawą forum było dumnie reprezentowane na targach Zooexpo w Warszawie oraz na dniach trafią w nasze ręce kalendarze firmowane naszym logiem. Wam również za wszystko dziękuję.

Planów na rok 2012 jest naprawdę wiele i nawet jeśli uda się zrealizować tylko część z nich to i tak będzie to sukces.

Jeszcze raz, wszystkiego dobrego!

A teraz ciekawostka - Cichlidae.pl w liczbach. Mam nadzieję, że co roku będziemy bić kolejne rekordy!

Od 19 lutego (założenie forum) do 30 grudnia 2011:

50 926 Odwiedziny
11 747 Unikalni użytkownicy
408 393 Odsłony

Zobaczymy, co przyniesie nowy rok Smile
Pozdrawiam,
Adam
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 2 gości