• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2]

#31
(07-02-2012, 22:08 PM)filas napisał(a): pielęgnice są wspaniałe, najlepsze jest to, że są praktycznie dla każdego, możesz mieć akwa 100 litrów jak i 1000 litrów a zawsze dopasujesz jakieś pielęgnice, tylko czytaj dużo aby odpowiednie ryby znalazły się w odpowiednich warunkach
Angel

Witam również Smile
"Ludzie to największe ścierwo tego świata."
-------------------------------------
[Obrazek: 1procent-waw-pl.png]
-------------------------------------
[Obrazek: sa.png]
 
Podziękowania złożone przez:
#32
Witam mam na imie Krzysiek mam 28lat akwarystyką interesuje się już ze 20 lat a tak intensywnie z 10Smile mam teraz zbiorniczek 320 litr a w nim parka ziemiojadów brazylijskich, cztery akary błękitne dwa duże Plekostomusy jakoś takWink i trzy Synodontis eupterus, chodzą mi jeszcze po głowie para niebieskołuskich ale nie wiem czy nie przesadzęSmile Jeszcze raz Witam WszystkichSmile
 
Podziękowania złożone przez:
#33
Witaj Krzysiek! Chyba jednak byś przesadził Wink Masz teraz w miarę biotopowe akwarium, więc szkoda to mieszać z Ameryką Centralną. Druga sprawa, to już jednak brakło by miejsca na takie silne pielęgnice.
Pozdrawiam,
Adam
 
Podziękowania złożone przez:
#34
Witam na imię mi Dominik i mam 16 lat. Akwarium mam od 5 klasy podstawówki. Moja rodzinka myślała że to taki słomiany zapał mam do akwarystyki ale jednak nie. Najbardziej podobają mi się ryby z rodziny pielęgnicowatych, jak na razie w akwarium 98l. mam haremik pielęgniczek kakadu. To byłoby na tyle. Wink


240 l
 
Podziękowania złożone przez:
#35
Siemasz!
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Podziękowania złożone przez:
#36
Korzystam, korzystam pełnymi garściami i tylko martwię się że moje mieszkanie, budżet i czas nie są z gumy, bo czytając forum co rusz trafiam na nowe ciekawe gatunki pielęgnic (które oczywiście chciałbym móc hodować). Niebawem dzięki jednemu z forumowiczów będę miał oczekiwane rybki i z czasem może będę się mógł też podzielić swoimi doświadczeniami. Tymczasem jeszcze polurkuję :-)
 
Podziękowania złożone przez:
#37
Cześc chłopy Smile
"Ludzie to największe ścierwo tego świata."
-------------------------------------
[Obrazek: 1procent-waw-pl.png]
-------------------------------------
[Obrazek: sa.png]
 
Podziękowania złożone przez:
#38
Witam,

mam na imię Grzesiek. 33 lata. Akwarystyką interesuję się od 20 lat, trochę z przerwą, ale powróciłem na dobre ok. 6 lat temu.

Zamiłowania to BW czyli apistogramma@co. , a ostatnio zaczynam przymierzać się do afrykańskich barwniaków.

Pozdrawiam wszystkich.
 
Podziękowania złożone przez:
#39
Cześć Smile

Pewnie, trzeba sobie urozmaicać nieco hobby Wink
Pozdrawiam,
Adam
 
Podziękowania złożone przez:
#40
Witaj Grisza, milo Cie tu widziec! :-)
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 8 gości