• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2]

#21
Cześć! Życzę miłego pobytu na forum Cool
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Podziękowania złożone przez:
#22
Witam wszystkich serdecznie. Mam na imię Szymon. Na forum zalogowałem się do wczoraj. Mam 32 lata pochodzę z Gniezna a akwarystyką zajmuję się ok 20 lat (z przerwami). Mam 3 zbiorniki: 200l 5 pielęgnic papuzich i 5 akar zółtych, 54l - akwarium towarzyskie (syna) i 20l akwarium roślinne (namiastka roślinnegoSmile) Pozdrawiam
 
Podziękowania złożone przez:
#23
Witaj Szymonie z byłej stolicy Polski!
Pielęgnice papuzie cieszą się dużą popularnością, jednak nie usłyszysz zbyt wielu pochlebnych opinii na temat trzymania ich w akwarium na tym forum - wolę uprzedzić Wink Ale w żadnym wypadku nie bójmy się dyskusji na tego typu tematy, dlatego zapraszam do prezentacji swojego akwarium w odpowiednim dziale! Smile
Pozdrawiam,
Adam
 
Podziękowania złożone przez:
#24
Wasze forum polecił mi Max z forum Podforak. Jestem mu wdzięczny za to, bo forum mi się podoba i ściśle koresponduje z moimi zainteresowaniami akwarystycznymi. Obecnie mam regał z trzema zbiornikami po 120 l. Jest tu biotop Tanganiki, biotop Malawi i trzeci zbiornik do restartu i zaaranżowania czarnych wód z pielęgniczkami Ameryki Płd. Restart przebiegać będzie równolegle z uruchomieniem drugiego regału z mniejszymi akwariami (krewetki,raczki i odchów larw płazów) oraz terrarium z rzekotkami zielonymi. Regał jest gotowy. Pozostało tylko pomalowanie go oraz ustawienie i uruchomienie zbiorników. Witam wszystkich forumowiczów Cichlidae.pl
 
Podziękowania złożone przez:
#25
Witaj! Cool
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Podziękowania złożone przez:
#26
Witam wszystkich forum polecił mi Dator i bardzo mu dziekuje bo naprawde jest tu wiele ciekawych rzeczy do poczytania. O sobie to nie mam zabardzo co opowiadac bo nie lubie sie chwalic ale tak to houje rybu juz ok 15 lat oczywiscie zaczynałem od gupików Smile ale szybko przezucilem sie na Malawi a potem to Tanganika ( przez ok 7 lat) mialem tropheusy rózne gatunki Frontosy muszlowce i tak zakończyla sie moja przygoda z Afryką kiedy zobaczylem piekne pielegnice Motaguensis w DiscusZoo i Tetracantusy. od tamtego momentu a bedzie to juz ok 3-4 lata jestem zafascynowany pielegnicami ameryki centralnej i południowej. Aktualnie mam piekna dobrano pare Motaguensis i nimi sie tylko zajmoje. jest to moja pasja wiec mam jeden konkretny gatuneki ktory chce dokładnie rozgrysc Smile . posiadam jeszcze pielegnice red oscar i w oddzielnym zbiorniku hoduje krewetki. a tak poza tym to tylko moja wielka pasja i tyle o mnie! Pozdrawiam
 
Podziękowania złożone przez:
#27
Miło powitać kolejnego fana pawic i motek Smile
 
Podziękowania złożone przez:
#28
Witam, jestem Marcin z Opola. Czytam Was od pewnego czasu i jestem nieco onieśmielony waszą wiedzą, więc witam się z pewnym opóźnieniem. Akwarystyka to moje hobby od jakiś 10 lat, ale "bakcyla" załapałem gdzieś we wczesnym dzieciństwie. Pielęgnice to dla mnie nowy rozdział i mam nadzieję, że będzie równie satysfakcjonujący jak dla Was :-)
 
Podziękowania złożone przez:
#29
witaj, nie onieśmielaj się tylko korzystaj Smile
pielęgnice są wspaniałe, najlepsze jest to, że są praktycznie dla każdego, możesz mieć akwa 100 litrów jak i 1000 litrów a zawsze dopasujesz jakieś pielęgnice, tylko czytaj dużo aby odpowiednie ryby znalazły się w odpowiednich warunkach
 
Podziękowania złożone przez:
#30
witaj knudson Smile

filas przepieknie to ująłeś Rolleyes
 
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości