• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Pomoc

#1
Hej zdecydowalem sie na zestaw Juvel lobo 120 i chce miec ameryke poludniowa to juz zdecydowane na 1000% tylko mam problem z wystrojem akwa i rybami co tam wpuscic. Na pewno dodam że akwarium będzie stało w salonie więc musi być dekoracyjne więc chciałbym żeby jakoś to fajnie wyglądało to są wymogi mojej żony co proponujecie . Myślałem żeby w zrzucić tam jakieś kiRyski i małe pieledniczki ale coś jeszcze chciałbym dać na górę w toń tylko co
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Jakie parametry wody mozesz zapewnic Wink?
"Rzadkie pielęgnice odchowuje się dwa razy, pierwszy i ostatni"      Rotfl
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Jakie wymiary ma to akwarium? To jest 120 litrów czy 120cm długości?
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
To chyba juwel lido, czyli 61x41x59... 120l Smile to już można wpuścić parkę małych apisto i jakaś ławiczkę Wink

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
Jeśli taki wymiar to lepiej zmień decyzję, póki nie wydałeś pieniążków Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
Dlaczego zmienic decyzje idealnie wkomponije minsie w salon co jest podstawa dla mojej drugiej polowki. Poza tym mam mozliwosc kupienia calego zestawu za 400zl wiec cena ok
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
Powierzchnia dna jest b. mała. Ciężko będzie wcisnąć coś ciekawego. Ryby zazwyczaj pływają wzdłuż Wink, a nie góra-dół. Poza banalnymi neonkami nic nie przychodzi do głowy co mogło by "stać" w toni...
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
A nic większego za te pieniądze się nie da kupić? coś fajnego na zamówienie z szafka?


widzę cenę - zestaw z filtrem?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
Bo wymiar jest beznadziejny, dla takich ryb jak chcesz ta wysokość jest zupełnie niepotrzebna. Równie dobrze możesz kupić akwarium 60x40x30 i mimo, że będzie miało 2 razy mniejszą pojemność to wyjdzie na to samo. Ponadto duża wysokość implikuje grubsze szyby. Akwarium jest cięższe.
O cenie zestawu już nie wspominając... Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#10
W takim razie musze sie zastanowic nad tym jeszcze raz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości