• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Vitalis - nowe pokarmy dla ryb pielęgnicowatych i nie tylko

(25-11-2020, 18:34 PM)sbc napisał(a): Czy któryś z internetowych sklepów posiada obecnie pełną gamę vitalisów do wyboru?
Próbowałem już dwa razy kupić kilka wybranych na allegro, ale za każdy razem okazywało się, że sprzedawca połowy nie ma i nie ma ich też w hurtowni.

Zakupiłem pewną partię pokarmów przez opcję "Kup teraz" potem otrzymałem telefon od sklepu, że części produktów nie jest dostępna i zgodziłem się na wymianę w zamówieniu na inny pokarm.
Wyjaśnienie jakie zostało mi udzielone to to, że z uwagi na krótki okres przydatności nie każdy ze sklepów jest w stanie trzymać u siebie nadwyżki oraz że pokarm nie jest zbyt znany i nie ma ciągłego zbytu.

Rozumiem to, że żaden sklep nie będzie kupował na wyrost bez gwarancji że mu to zejdzie, stąd te problemy.

Podsumowując dobrze by było kupować np. przez aukcję u producenta/importera bezpośrednio, wówczas stany magazynowe łatwiej kontrolować.
W przypadku korzystania z dystrybucji w sklepach aby utrzymać ciągły zbyt potrzebna byłaby potężna akcja reklamowa.
Uaru amphiacanthoides, Satanoperca: leucosticta mapiritensis daemon, Biotodoma Cupido, Pterophyllum scalare, Andinoacara rivulatus, Dicrossus filamentosus, Trichopodus: trichopterus/leerii, Trichopsis vitatta, Sphaerichthys osphromenoides, Parosphromenus linkei, Ctenopoma acutirostre,
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Wiadomości w tym wątku
RE: Vitalis - nowe pokarmy dla ryb pielęgnicowatych i nie tylko - przez Ramirez Dolores - 17-12-2017, 10:40 AM
RE: Vitalis - nowe pokarmy dla ryb pielęgnicowatych i nie tylko - przez Ramirez Dolores - 17-12-2017, 14:06 PM
RE: Vitalis - nowe pokarmy dla ryb pielęgnicowatych i nie tylko - przez Ramirez Dolores - 18-12-2017, 13:55 PM
RE: Vitalis - nowe pokarmy dla ryb pielęgnicowatych i nie tylko - przez Ramirez Dolores - 18-12-2017, 14:50 PM
RE: Vitalis - nowe pokarmy dla ryb pielęgnicowatych i nie tylko - przez Sloma - 30-11-2020, 19:24 PM

Skocz do:


Browsing: 2 gości