• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Vitalis - nowe pokarmy dla ryb pielęgnicowatych i nie tylko

nattec jest bezpieczny, to hurtownia akwarystyczna
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(14-11-2020, 01:20 AM)Jarzy napisał(a): Na innym forum akwarystycznym przedstawiciel Vitalis wyłudził dane osobowe kilkunastu osób pod pretekstem darmowych próbek. Minął prawie rok i nikt nic nie dostał.

Odezwaliśmy się już do Pana na PW. Prosimy o kontakt w celu wyjaśnienia sytuacji. Jeśli ktoś nie dostał próbek prosimy o zgłoszenie się w celu ponownej wysyłki. Dziękujemy.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Czy któryś z internetowych sklepów posiada obecnie pełną gamę vitalisów do wyboru?
Próbowałem już dwa razy kupić kilka wybranych na allegro, ale za każdy razem okazywało się, że sprzedawca połowy nie ma i nie ma ich też w hurtowni.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(25-11-2020, 18:34 PM)sbc napisał(a): Czy któryś z internetowych sklepów posiada obecnie pełną gamę vitalisów do wyboru?
Próbowałem już dwa razy kupić kilka wybranych na allegro, ale za każdy razem okazywało się, że sprzedawca połowy nie ma i nie ma ich też w hurtowni.

Dzień dobry. Napisaliśmy już PW aby polecić Panu wybrane sklepy. Dostępność produktów w najbliższych miesiącach ulegnie znacznej poprawie ze względu na większą regularność dostaw oraz poprawę sytuacji związanej z pandemią w UK. Prosimy również o zwrócenie uwagi na zmianę wielkości opakowań i ich koloru. Sklepy aktualizują ofertę, stąd zapytania o wersje wielkościowe produktów, które już nie są produkowane mogą spotkać się z odpowiedzią sklepu o braku dostępności.

Informacje o produktach: https://www.vitalisaquatic.uk/tropical-range

Polska wersja oficjalnej strony powinna być gotowa w najbliższych tygodniach.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Mogę też prosić taką listę ?
1000l -CA
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(25-11-2020, 19:02 PM)barttsw napisał(a): Mogę też prosić taką listę ?

Prosimy o kontakt na PW oraz sprecyzowanie produktów jakich Pan potrzebuje. Dziękuję.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(25-11-2020, 18:34 PM)sbc napisał(a): Czy któryś z internetowych sklepów posiada obecnie pełną gamę vitalisów do wyboru?
Próbowałem już dwa razy kupić kilka wybranych na allegro, ale za każdy razem okazywało się, że sprzedawca połowy nie ma i nie ma ich też w hurtowni.

Zakupiłem pewną partię pokarmów przez opcję "Kup teraz" potem otrzymałem telefon od sklepu, że części produktów nie jest dostępna i zgodziłem się na wymianę w zamówieniu na inny pokarm.
Wyjaśnienie jakie zostało mi udzielone to to, że z uwagi na krótki okres przydatności nie każdy ze sklepów jest w stanie trzymać u siebie nadwyżki oraz że pokarm nie jest zbyt znany i nie ma ciągłego zbytu.

Rozumiem to, że żaden sklep nie będzie kupował na wyrost bez gwarancji że mu to zejdzie, stąd te problemy.

Podsumowując dobrze by było kupować np. przez aukcję u producenta/importera bezpośrednio, wówczas stany magazynowe łatwiej kontrolować.
W przypadku korzystania z dystrybucji w sklepach aby utrzymać ciągły zbyt potrzebna byłaby potężna akcja reklamowa.
Uaru amphiacanthoides, Satanoperca: leucosticta mapiritensis daemon, Biotodoma Cupido, Pterophyllum scalare, Andinoacara rivulatus, Dicrossus filamentosus, Trichopodus: trichopterus/leerii, Trichopsis vitatta, Sphaerichthys osphromenoides, Parosphromenus linkei, Ctenopoma acutirostre,
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Niestety ,ja zrezygnowałem z tej marki że względu na wielkość opakowań pokarmów, niestety są to opakowania 1.8 Lub 20 kg Sad miałem naprawdę pozytywne opinie na ich temat
1000l -CA
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(30-11-2020, 19:40 PM)barttsw napisał(a): Niestety ,ja zrezygnowałem z tej marki że względu na wielkość opakowań pokarmów, niestety są to opakowania 1.8 Lub 20 kg Sad miałem naprawdę pozytywne opinie na ich temat
Od kiedy wprowadzają tylko takie wielkości? O maj gat

Wysłane z mojego MI 8 Lite przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Ostatnio jak zapytałem o 3 gratulacje pokarmu dostałem taką informację że 1.5 I 4 mm tylko w takich opakowaniach
1000l -CA
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości