• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Vitalis - nowe pokarmy dla ryb pielęgnicowatych i nie tylko

#61
Powinno wystarczyć moim rybom na tydzień Big Grin
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#62
Ja dzisiaj byłem w https://www.belio.pl/ tam znajduje się dystrybutor na Polskę. Jak zobaczycie jest tam bardzo duży wybór. Ja zakupiłem Vitalis C/S Amer. Cichlid Pellets Xs 1mm 60g 150ml oraz Vitalis Tropical Holiday Feeder 12g. Dzisiaj wieczorem przetestuje a Vitalis Tropical Holiday przetestuje w najbliższy długi weekend. Cena tych pokarmów wydaje się naprawdę przystępna.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#63
Niestety - u mnie bez zmian - jeśli ktoś chętny, oddam niech testuje . 
Moje dyski - nie przyjmują . Nf mimo że od początku życia ich,  też został odstawiony na boczny tor przez ryby. 
Ogólnie granulaty niechętnie - draka czasami skubną.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#64
Przygarne Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#65
(26-04-2017, 19:29 PM)tuptuś napisał(a): Przygarne Wink

Napisz pw - dane do wysyłki
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#66
(26-04-2017, 19:32 PM)adams2121 napisał(a): Napisz pw - dane do wysyłki
PW-nięte
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#67
No muszę powiedzieć że ryby chętniej go przyjmują niż wszystkie pokarmy Hikari jakie posiadam oraz Tropical soft line.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#68
Dostałem i ja. Dziś przetestowałem krążki. Na plus to,że mają intensywny zapach.Ziemiojady i skalary chętnie je skubały. Na pellusiach nie zrobiły wrażenia. Na minus to że brudzą trochę wodę.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#69
Dziękujemy za wszystkie opinie! Niestety z jakiś powodów nie dostawaliśmy powiadomień o odpowiedzi mimo subskrypcji tematu i stąd nasz brak odpowiedzi na pytania. Ale już jesteśmy i działamy! Smile

Lista sklepów oferujących pokarmy zostanie opublikowana w najbliższych tygodniach na oficjalnej stronie Vitalis, można je także nabyć na portalach aukcyjnych. Będziemy informować na bieżąco. 

W razie pytań, jesteśmy do dyspozycji!


(22-04-2017, 12:17 PM)filas napisał(a):
(21-04-2017, 14:18 PM)Ruki napisał(a): Mam i ja. Smile Tylko 1 krążek nie dał rady w transporcie.

Bardzo pozytywnie jestem zaskoczony. Granulki bardzo miękkie, idzie je nawet sklejać i rolować. I co najważniejsze- toną oraz nie puchną. Ryby od razu się na nie rzuciły i w moment zjadły.

Jakie dokładnie testowałeś? Interesują mnie tylko tonące.

Wszystkie pokarmy granulowane są odpadające ze względy na technologię produkcji, chyba że położy się je bezpośrednio na tafli wody - wtedy przez jakiś czas dryfują.


(23-04-2017, 17:02 PM)Ruki napisał(a):
(22-04-2017, 12:17 PM)filas napisał(a):
(21-04-2017, 14:18 PM)Ruki napisał(a): Mam i ja. Smile Tylko 1 krążek nie dał rady w transporcie.

Bardzo pozytywnie jestem zaskoczony. Granulki bardzo miękkie, idzie je nawet sklejać i rolować. I co najważniejsze- toną oraz nie puchną. Ryby od razu się na nie rzuciły i w moment zjadły.

Jakie dokładnie testowałeś? Interesują mnie tylko tonące.
Testuję Rift Lake Red oraz Green, obydwa 1,5mm oraz Central/South America 1,5mm.

P.S.
Moje korektorskie oko wypatrzyło Chichlid zamiast Cichlid na próbkach. Smile

Dziękujemy za wychwycenie! Poprawiamy! Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#70
Tutaj trochę ode mnie o tych pokarmach




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości