• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Vitalis - nowe pokarmy dla ryb pielęgnicowatych i nie tylko

#51
Filip bo podejrzewam iż reklamę tutaj zrobił dystrybutor tego produktu na Polskę i gdzie Ty to kupisz i za jaką cene nie gra totalnie roli , ponieważ ten pokarm i tak przejdzie przez jego(jej) ręce Wink 
Ja już zamówiłem i czekam , ale dawno tylu użytkowników w tym niestety-stety Rukiego nie widziałem czymś tak zachwyconych. 
No i nie oszukujmy się ... cena tu gra rolę , bo jezeli skład jest porównywalny do uważanego przez nas za super pokarm NF to nic tylko kupować Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#52
Gdybym tydzień temu wiedziała jak to działa, to moje zbóje miałyby zajęcie i zaopatrzenie na majówkę... A tak zostaje nie wiadomo co w węglanie wapnia... Dobrze, że przyzwyczajone do ciężkiej kranówki
"Akwarystyka jest jak alkoholizm, wszystko idzie w szkło."
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#53
Do mnie też doszły próbki Smile. Pokarm zapowiada sie bardzo obiecująco, krążki skubią nawet młodziutkie Łojcowe barlowi, inki f1 też go oblazły i wciągają Wink.

Przetestuję jeszcze granulaty i na pewno zamówię w przyszłości, jeżeli też będą również takie pozytywne reakcje.
"Rzadkie pielęgnice odchowuje się dwa razy, pierwszy i ostatni"      Rotfl
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#54
U mnie f1 jedzą to jak opętane. Hodowlane dyski przyzwyczajone do granultów się nawet nie zbliżyły. Altumy  tak samo. Pyszczaki  wciągnęły  prawie wyskakując z wody ale im nie przeszkadza jedzenie czegokolwiek. 
Więc dzień pierwszy pokazał że dzikusy nie jedzące od 2 dni wolą dalej nie jeść Smile    
Ale jako karma zapach i konsystencja bardzo ok. Ale pokarm pęcznieje dość mocno, przynajmniej granulat.
Około 2500 litrow wody w 35 akwariach. 
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#55
Filas burczymucha, bo z refleksem szachisty się na akcję nie załapał! Big Grin
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#56
Nie chodzi o akcję tylko o "edukację" autora postu, nawet jeżeli to główny dystrybutor. Zainteresowanie z jego strony powinno być inne wobec potencjalnego klienta, nie każdy jest użytkownikiem Allegro, mogę być osobą, która chce osobiście kupić produkt w sklepie. Dobry dystrybutor powinien zainteresować się nabywcą jego produktów i "poprowadzić za rączkę". Ta sytuacja wygląda słabo jak dla mnie.
Potrzebujesz oryginalny wzór na serwetkę - wycinankę?
Skorzystaj z forumowego avatara Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#57
Filas pamiętaj, że to nowy produkt, na stronie nie ma nawet informacji gdzie kupić w Polsce. Myślę że w najbliższym czasie poznamy więcej informacji - jeżeli nie zostaną podane tu na forum to na pewno na stronie, do której link jest w pierwszym poście tego tematu.

Nikogo nie bronię, żeby nie było - bo jeszcze wyjdę na fanboya Vitalis, choć moje ryby nawet tego jeszcze nie spróbowały Big Grin
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#58
(26-04-2017, 00:43 AM)filas napisał(a): Nie chodzi o akcję tylko o "edukację" autora postu, nawet jeżeli to główny dystrybutor. Zainteresowanie z jego strony powinno być inne wobec potencjalnego klienta, nie każdy jest użytkownikiem Allegro, mogę być osobą, która chce osobiście kupić produkt w sklepie. Dobry dystrybutor powinien zainteresować się nabywcą jego produktów i "poprowadzić za rączkę". Ta sytuacja wygląda słabo jak dla mnie.
Jak ja uwielbiam czytać Cie Filip Pies

Filip znajde namiary na tego dystrybutora i osobiście poproszę aby zabrał dla Ciebie głos w temacie Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#59
Nattec to hurtownia odpowiedzialna za reklamę i dystrybucję na Polskę. Swoje zrobiła umieszczając temat i robiąc "szum" wokół. Pokarmy widzę już są w ofercie np w Planta Garden.  https://www.plantagarden.pl/search?contr...mit_search=
Zawsze można sobie na uspokojenie kupić wiadro za ponad 1,7 tyś złSmile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#60
E tam ... to kosztuje 2750 PLN Big Grin
[Obrazek: marine-pellets-s-15mm-20kg-vitalis.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości