• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Vitalis - nowe pokarmy dla ryb pielęgnicowatych i nie tylko

#31
Dodam jeszcze od siebie że ryby dostaja szału po wrzuceniu krążka . Pięknie reagują na niego.  Istny kociołOklasky
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#32
Na allegro Panowie są.
Pozdrawiam Kuba
Klub Miłośników Tanganiki
http://klub-tanganika.pl/
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#33
Potwierdzam na krążek to szał normalnie.... Ja już zamawiam na allegro właśnie, ceny według mnie bardzo przystępne i wręcz konkurencyjne dla innych miękkich pokarmów Wink

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
[5120L] Moja mała natura ClearWater (w trakcie tworzenia) Smile
Przeszłość ....
[1080L] Moja mała natura BlackWater ( https://www.facebook.com/1080Lmojamalanaturablackwater )
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#34
(21-04-2017, 14:18 PM)Ruki napisał(a): Mam i ja. Smile Tylko 1 krążek nie dał rady w transporcie.

Bardzo pozytywnie jestem zaskoczony. Granulki bardzo miękkie, idzie je nawet sklejać i rolować. I co najważniejsze- toną oraz nie puchną. Ryby od razu się na nie rzuciły i w moment zjadły.
Świat sie kończy!!!! O maj gat
Ruki zachwalił inny pokarm niż Naturefood .
To na prawde musi byc kosa.
Akurat tak się składa ze testowałem go razem z nim Wink to takze potwierdzam że jest fajny i na pewno go spróbuje wśród moich akwariów. Tylko własnie ta cena ? Ciekawe czy tańszy czy droższy od NF? 

Ruki który dla pielęgniczek? Bo nie pamiętam.

UPDATE
Ceny na allegro sa na prawde spoko. Jutro zamawiam.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#35
Bo ja zachwalam tylko dobre pokarmy... Tongue
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#36
Również otrzymałem już swoje próbki. Jeden krążek rozwalony, dwa pęknięte, jeden cały Smile.
To i tak nie robi dużej różnicy, bo jak zamocowałem cały na szybie za pomocą przyssawki, to za chwilę i tak ryby przegryzły go na pół, i reszta spadła na dno. U mnie na początku była konsternacja, bo ryby nieprzyzwyczajone do opadającego pokarmu, ale już załapały o co chodzi i nawet molinezje sobie radzą (choć dla nich wolałbym coś pływającego). Także z pokarmu ryby są zadowolone. Poszukam pokarmu i włączę go do menu swoich ryb.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#37
Byłem bardzo zdziwiony jak otworzyłem skrzynkę na listy, ale dostałem i ja próbki pokarmów Smile  Myślałem, że się nie załapałem a tu niespodzianka. Po otwarciu koperty pierwszą rzeczą na którą zwróciłem uwagę to silny zapach pokarmu. Mini Tropical Grazer- jeden krążek rozwalony, reszta cała. Po przyklejeniu krążka za pomocą przyssawki ziemki zaczęły przesiewać piasek, ale nie bardzo wiedziały jak się do niego zabrać. Pokarm ten zainteresował najbardziej satanki, proximusy(największe wybredy u mnie) skosztowały tylko rozkruszone kawałki, ale wypluwały.
Rift Lake GREEN reakcja ryb na pokarm podobna do krążków najbardziej przypadł do gustu satanom, proximusy nabierały do pyska z piaskiem , ale po przesianiu część pokarmu wypluwały.
Rift Like RED najlepiej smakował od samego początku wszystkim rybom, ale proximusy też częściowo go wypluwały.
Wszystkie moje spostrzeżenia są tak naprawdę oceną pierwszego wrażenia, jakie zrobiły na rybach pokarmy Vitalis. Ich reakcja po dłuższym podawaniu i przyzwyczajeniu się do zapachu i smaku będzie zapewne zupełnie inna.
Pozdrawiam, Krzysiek

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#38
Właśnie dostałem ( chyba jako ostatni ) przesyłkę nowych produktów firmy widocznej na zdjęciu. 

Na pierwszy rzut oka i zmysł powonienia - gruba wyższa półka . 
Pierwsza porcję podam dziś wieczór .Zacieszacz lub jutro rano na głód ryb.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#39
(24-04-2017, 17:09 PM)adams2121 napisał(a): Właśnie dostałem ( chyba jako ostatni ) przesyłkę nowych produktów firmy widocznej na zdjęciu. 

Na pierwszy rzut oka i zmysł powonienia - gruba wyższa półka . 
Pierwsza porcję podam dziś wieczór .Zacieszacz lub jutro rano na głód ryb.

Ja jeszcze nie dostałem:-(
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#40
Natomiast dyski nie ruszyły się do żadnego pokarmu . 
Sturisoma aureum na pokruszonych tropical grazer mini od razu usiadło kilka kilka podrostków i ochoczo ssie . 

Zobaczymy jutro na głodnego .
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości