• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Odłowiony Narybek

#11
(09-01-2012, 15:20 PM)lukaszluk22 napisał(a): Witam
Mam taki problem, odłowiłem część narybku. Są one same w oddzielnym akwarium, zbiornik jest ogrzewany i oświetlany. Rybki są karmione drobnym pokarmem. Dziś zauważyłem,że część narybku leży martwa na dnie. Co może być przyczyną?

Jaka woda zalales zbiornik ? Byla to woda z akwarium gdzie byl narybek ? Temperatura byla taka sama ? Jaki "drobny" pokarm podales ? Jaki masz tam filter (niezamocny) moze zameczyl je prad wody ? Jaka czesc narybku padla ? Dlaczego przenosiles narybek a nie juz ikre ?

Rafal

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
Woda była taka sama jak w głównym zbiorniku, po przelaniu od razu uruchomiłem grzałkę, filtra na samym początku nie zastosowałem gdyż nie dostałem go w sklepie. Przeniosłem tylko część narybku bo nie chciałem odchowywać wszystkiego gdyż nie mam możliwości oddania większej ilości sztuk.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
(11-01-2012, 22:41 PM)lukaszluk22 napisał(a): Woda była taka sama jak w głównym zbiorniku, po przelaniu od razu uruchomiłem grzałkę, filtra na samym początku nie zastosowałem gdyż nie dostałem go w sklepie. Przeniosłem tylko część narybku bo nie chciałem odchowywać wszystkiego gdyż nie mam możliwości oddania większej ilości sztuk.

Moze sie wydusily bez ruchu wody a jak sprawa ma sie na chwile obecna ? Padlo wszystko czy zyje jakas czesc ?

Jaki pokarm podales nie napisales.

Rafal
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości