• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Relacja z Kolumbii

#21
Zakładaj temat i nie marudź tam będziem pytać  Tongue Jak będziesz miał jakiś problem z ogarnięciem zdjęć to z chęcia pomogę.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#22
(04-05-2017, 18:53 PM)gustawksp napisał(a): Wyjazd typowo backpackerski.W telegraficznym skrócie trasa wyglądała tak.Bogota, Valle de Cocora, Medellin,Guatape,Capurgana nad Morzem Karaibskim. Z Capurgany przeszedłem do La Mieli w Panamie.Potem wzdłuż wybrzeża do Cartageny.Z Cartageny powoli na południe zachaczajac o San Gil i Bucamaranga.Znowu Bogota i lot do Leticia nad Amazonka.Przekroczenie granicy z Brazylią i z Tabatinga łodzią do Benjamin Constant. Tam przesiadka na inną łódź i do dżungli ale już po peruwianskiej stronie.Powrotdo Letici,samolot do Bogoty i do domu. Muszę ogarnąć umieszczanie zdjęć na forum, to coś wrzucę. Jeśli macie jakieś pytania to walcie śmiało.
Jezu, rewelacyjna wyprawa. Tak jak napisał tatakuby, załóż osobny temat i pisz - jak dla mnie możesz dzień po dniu Big Grin
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#23
Coś pomyślę. Narazie jestem w robocie,ale po powrocie do domu posiedzę nad zdjęciami.Oprocz Kolumbii mam jeszcze Nikarague, Kostaryke i Paname.Ogolnie lubię tamte rejony.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#24
(04-05-2017, 19:57 PM)gustawksp napisał(a): Coś pomyślę. Narazie jestem w robocie,ale po powrocie do domu posiedzę nad zdjęciami.Oprocz Kolumbii mam jeszcze Nikarague, Kostaryke i Paname.Ogolnie lubię tamte rejony
No to teraz nasz kochany Admin nie da ci żyć RotflA My razem z Nim.
Jak Ty sie z tym uchowałeś tyle czasu Paluszkiem
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#25
Jakoś tak się nie lubię chwalić. Nie było powodu żeby o tym pisać, ale skoro szykuje się wyjazd forumowiczów, to myślałem że może w czymś będę pomocny.Ot tyle
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#26
(04-05-2017, 20:03 PM)gustawksp napisał(a): Jakoś tak się nie lubię chwalić. Nie było powodu żeby o tym pisać, ale skoro szykuje się wyjazd forumowiczów, to myślałem że może w czymś będę pomocny.Ot tyle
Jakie to chwalenie? Chłopie my Tu czekamy latami na takich jak Ty aby sie podzielili tym co widzieli Wink Więcej będę truł jak założysz temat Wink
Mam nadzieję że nie każesz nam długo czekać. Cała nockę w kopani będe myślał czy już temat jest Boisie
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#27
Gustaw, nie kokietuj, tylko zakładaj osobne tematy na każdą wyprawę wstawiaj zdjęcia i opisuj, wstawiaj zdjęcia i opisuj....
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości