• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: towarzystwo dla ziemiojadów

#1
Witam wszystkich. Zdaję sobie sprawę ze ten temat był już poruszony lecz nie jestem w stanie znalezc. na wpisywane przeze mnie frazy nic sie nie konkretnego nie pojawia a postów jest taka masa ze zycia mi zabraknie na przeanalizowanie.
Prośba moja do was wygląda tak. Posiadam akwa 240l(wiem ze nie jest zbyt duze ale od czegos trzeba zaczynac). Mam 4 red tapajos i chce kupic 4-5 winemilleri i pytam co mogłbym jeszcze dokupic im do towarzystwa. Jesli juz istnieje ten temat to prosze chocia o link.
Z góry dzieki
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
W takim akwarium tapajosy to i tak już jest full Wink. Zostaw sobie 1+2 tapajosów, do nich dorzuć jakieś większe kąsacze i będzie spoko. Winemilleri to dużo za duże ziemki jak na ten baniak.
"Rzadkie pielęgnice odchowuje się dwa razy, pierwszy i ostatni"      Rotfl
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Lepiej zdecyduj się na większe stado jednego gatunku niż na taki misz-masz. Więcej i ciekawszych zachowań będziesz mógł obserwować w stadzie niż w takich grupach.
6 dorosłych ziemków w takim szkle jest wystarczającą obsadą.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Geophagus winemilleri to zdecydowanie za duża ryba do takiego akwarium. Jeśli masz już tapajosy - zostań przy nich, ale żadne inne większe pielęgnice już się nie zmieszczą.
[Obrazek: 93c4a8623c8ea33fm.png]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości