• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Parachromisy mały problem.

#31
Ale Parachromisy też mi się podobają, a Pawie pewnie niedługo padną ze starości Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#32
(05-04-2017, 13:05 PM)subek napisał(a): Ale Parachromisy też mi się podobają, a Pawie pewnie niedługo padną ze starości Wink
W dobrych warunkach nawet 13lat.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#33
O zdziwił byś się. 6 lat to żaden wiek dla takiej ryby, jeszcze drugie tyle przed nimi w dobrym zdrowiu. Zdecyduj się na którąś Amerykę, albo stawiaj drugi baniak Tongue. Jeśli będzie to środkowa dodaj głazy, kamienie, konary. Jeśli zostajesz z pawicami, dorzuć korzeni, gałęzi, dodaj liści. Jest dużo ładnych zbiorników zarówna SA jak i CA, pooglądaj, poszukaj inspiracji. Może jak się napatrzysz to zapał do hobby wróci Smile
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#34
6 lat to żyją neonki i Apisto. Big Grin
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#35
Moje już osiem mają, myślałem, że do 10 maks dociągną Wink Co do inspiracji to coś mnie natchnęło to stworzenia tego co jest teraz, coś innego bo już chyba wszystko widziałem, połączenie Pawich i Parachromisów już widziałem nie jedno, Pawich i Dysków też ale wszystkich trzech razem jeszcze nie trafiłem Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#36
Arowany jeszcze brakuje Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#37
Jak pamiętasz była w planach Big Grin Ale żeby ktoś tu na zawał nie zszedł to zamiast Parachromisów, a nie dla ich towarzystwa Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#38
Subek udała Ci się rzecz bardzo rzadka na forum – Twoje posty w połączeniu z filmami zdołały zneutralizować i uśpić dyskutantów (poza nielicznymi i słabymi przejawami ich świadomości). Przypuszczam, że wielkość zbiornika zadziałała magicznie. Smile   

A co sądzisz o eutanazji większości Twoich ryb. Bo albo zrobisz to Ty (szybko) albo ryby nawzajem co zapewne obserwujesz w perspektywie czasu. 
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości