• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Wystawa Chrusty-Oceanika.

#11
Dzięki za wyczerpujące info - czyli byłem tak blisko a zarazem tak daleko.



To czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach. To czy jest mądry, po pytaniach.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
W każdym razie- ryba, czy nie ryba- warte do zobaczenia na żywo, ja widziałem pierwszy raz dorosłe i byłem pod dużym wrażeniem Big Grin.
"Rzadkie pielęgnice odchowuje się dwa razy, pierwszy i ostatni"      Rotfl
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
Ryba,
 rozmawiałem tam "na papierosie" z Panem Profesorem, który stwierdził że zrewidowano obecnie minoga do ryb.
 Te na wystawie były już tuż przed śmiercią bo miały ok 6 lat. Zgadzam się, że były to chyba najciekawsze stworzonka na wystawie, tyle że do hodowli w akwa, prócz trudnych "naszych" warunków dochodzi jeszcze to, że przez pierwsze 4 lata siedzą zagrzebane w ziemi, a jedyne tarło odbywają właśnie w granicach swojego 6 roku życia a następnie umierają
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
Jednak ryba Big Grin? To miałem nieaktualne informacje, w takim wypadku.
Szkoda, że umierają chwilę po tarle, w każdym razie. Prelekcja na ich temat była świetna, nie spodziewałem się, że karmią je hikari planktonem Big Grin.
"Rzadkie pielęgnice odchowuje się dwa razy, pierwszy i ostatni"      Rotfl
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#15
Czy tam się wchodzi z przewodnikiem o określonej godzinie czy można wejść obojętnie o której i sobie samemu pozwiedzać?
Na stronie www są niezbyt jasne informacje.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#16
Z tego co widziałem - oprowadzane są wycieczki z przewodnikiem. Czy jest możliwość indywidualnie ? Najlepiej zadzwonić przed wyjazdem i się dowiedzieć . Aby się nie rozczarowac.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#17
Witam.
Wchodzisz z przewodnikiem całą grupą, jednak nie musisz się go trzymać. Możesz sobie chodzić indywidualnie. Poza tym, już po tym gdy przewodnik zakończy oprowadzanie, to sam mówi że można zostać ile się chce i sobie zwiedzać. Informacja potwierdzona, mieszkam dość blisko i byłem kilka razy. Smile A wejścia grup są co około 10 minut. Przynajmniej wtedy kiedy ja byłem, bo przewodników jest kilkoro.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości