• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Proszę o opinie

#41
Czyli robisz restart restartu? - taki substrat powinien iść pod piasek. Podpiaskowych substratów się raczej nie płucze.
Jak tam rybki? Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#42
(08-04-2017, 12:37 PM)12dot12 napisał(a): Czyli robisz restart restartu? - taki substrat powinien iść pod piasek. Podpiaskowych substratów się raczej nie płucze.
Jak tam rybki? Wink
Już zrobiłem dałem 5 litrów jbl aquabasis plus pod piasek, wczoraj woda była jeszcze metra ale dzisiaj jest czysciutka i mam nadzieję że wkoncu skończą się moje restarty:p rybki oddałem do zoologicznego zostawiłem tylko 5 kiryskow jedna mała bocje narazie maja akwa zastępcze
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#43
(02-04-2017, 21:56 PM)leszko napisał(a): czyli powiem krótko - za mało światła, podłoże do niczego (jałowe), co2 i nawozy spotęgują tylko wzrost glonów.

Rzuciłeś się z motyką na słońce nie czytając nawet podstawowych informacji na temat roślin w akwarium, szczególnie tych  które masz u siebie.
Poczyta troszkę na temat akwarystyki roślinnej.

Żaden trawnik nie utrzyma się w tych warunkach - mały heniek to mega wymagająca roślina.

Kup sam potas i podawaj - ten nawóz został na lepsze czasy jak będziesz miał o wiele mniej wymagających roślin.

Poszukaj roślin mało wymagających i od tych zacznij.

Jest szansa ze mech się rozrośnie - mech i tylko mech.

Mech jest powiązany nitką czy żyłką - jeśli nitką to rozpuści się ona tak po 3-4 tygodniach.

Jakie planujesz ryby??
NO3 - 0
NO2- 0
GH - >6
KH- 6
PH- 6.8
CI2- 0
czy teraz z podkładem jbl aquabasis plus i co2 coś wyrośnie?

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L31 przy użyciu Tapatalka

No i dorzuciłem druga lampę 24W też ledowa

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L31 przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości