• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Amatitlania nanolutea

Tak, Twój Wink.

Ten starszy miot ma już z dwa centymetry, może już pójść do nowych domów Big Grin. Więc szykuj baniak Wink.
"Rzadkie pielęgnice odchowuje się dwa razy, pierwszy i ostatni"      Rotfl
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(23-04-2019, 10:24 AM)piotrK napisał(a): Trzymaj trzymaj, jak mi się znowu przypomną to będą dalej w PL Wink
Lepiej niech Ci się nie przypominają, z barwniakami Ci lepiej. Big Grin
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Witam,
pojawiły się młode. Kilka fotek poniżej.
Zauważyłem też pewne różnice między opieką Amatitlania nanoluteaAmatitlania myrnae. Różnica polega na tym, tak przynajmniej jest u mnie, że te pierwsze później dojrzewają i są "gorszymi" rodzicami od A. myrnae. U A. nanolutea główną rolę odgrywa samica a w przypadku A. myrnae po pojawieniu się narybku opieką zajmuje się para po równo.

       
       
       

link do filmu:

Pozdrawiam Leszek
Klub Miłośników Tanganiki
http://klub-tanganika.pl/
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Piękne. Jak postawię kolejny zbiornik to chyba wrócę do nano

Odwiedziłem ostatnio sklep zoologiczny znajomego który ma moją byłą parę i w jednym akwarium para z młodymi a w 2 około 50 podrostków

Wysłane z mojego MI 8 Lite przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Samiczka w okopach bojowo nastawiona.. coś jest na rzeczy [Obrazek: fc6480f43b67043a41979246a1b55550.jpg][Obrazek: 16ce7f19bff294a82ac87dfba23e3aeb.jpg][Obrazek: 663f67ba7e54955fd7f168fd9f6eec05.jpg][Obrazek: e5c0a7e0d41e7944bc6eceda3a7573c6.jpg]

Wysłane z mojego MI 8 Lite przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Wygląda przepięknie Smile
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Prawda.. wczoraj dojrzałem jednego malucha myślę że będzie problem z przetrwaniem przy towarzyszach w akwa ale następnym razem będzie lepiej. W akwa w sumie 7 nano i para mieczy. Docelowo zostaje para nano dlatego resztę chce sprzedać bo już najwyższa pora

Wysłane z mojego MI 8 Lite przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Tym razem w roli głównej samiec... Drugie tarło w trakcie... Samica w gnieździe... Na dniach powinno coś pływać jak wcześniej pisałem w akwa została para nano i para mieczy czekam niecierpliwie...[Obrazek: f9312f8342072a300675b5e0a2a8d841.jpg][Obrazek: 74f8d96a3c787c7f36b5b819869d1c5a.jpg][Obrazek: e1b2f54790a5eb467324eba2ff98eaa8.jpg][Obrazek: a6d744f34b94a151adb3c214dccb4979.jpg][Obrazek: a3a0974f32f357c115de6d3fc2b79c82.jpg]

Wysłane z mojego MI 8 Lite przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Piękne ryby. Szczególnie podoba mi się żółto- zielony kolor na pokrywie skrzelowej samca:-)
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Zgadzam się.. też uwielbiam ten połysk no i kolory samicy teraz są niesamowite... Może coś uda się jutro cyknać.

Wysłane z mojego MI 8 Lite przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 3 gości