• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Amatitlania nanolutea

Uwielbiam je -
Piotrek to normalne że zdominowane osobniki są aż tak mniejsze?
Pozdrawiam
Rafał


Tanganyika: 1100l, 900l
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Piękne!

A może to nie zdominowane osobniki są aż tak mniejsze tylko dominujący osobnik jest po prostu aż tak większy Tongue

Dobra, koniec żartów, u mnie zawsze dominujący samiec to największy samiec, ale czy on jest dominujący bo największy, czy największy bo dominujący ? Raczej to pierwsze, ale to pierwsze generuje również to drugie - czyli dominującym samcem jest zazwyczaj największy, najsilniejszy samiec, reszta jest przeganiana od jedzenia, zestresowana, generalnie to większy samiec ma zawsze lepiej i dobrze mu z tym, więc szybciej rośnie Big Grin
Potrzebujesz oryginalny wzór na serwetkę - wycinankę?
Skorzystaj z forumowego avatara Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(06-10-2013, 23:43 PM)soltarus napisał(a): Uwielbiam je
Ja też Okok
(06-10-2013, 23:43 PM)soltarus napisał(a): Piotrek to normalne że zdominowane osobniki są aż tak mniejsze?
Myślę, że to normalne, gdzieś tam hen-daleko na początku tego tematu pisałem, że dopóki nie oddałem dwóch wielkich samic dopóty mój wówczas jedyny samiec w ogóle nie chciał rosnąć.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Piotr pisał, że ryby z "mego" miotu wytrą się pod koniec roku. Wszystko wskazuje że u mnie jest to tuż tuż. Samica ma większe podkładełko, no iiii zaczęły się wykopki Wink
Pozdrawiam
Rafał


Tanganyika: 1100l, 900l
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Niesamowite ubarwienie mają i te niebieskie oczy Smile
Może film Ci się z tarła uda zrobić Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Ciekawe czego ona tam pilnuje? Wink Biedactwo jeść nie chce Wink Szkoda że nie można zajrzeć, ale tym bardziej mi się to podoba. Chyba się udało Smile
Pozdrawiam
Rafał


Tanganyika: 1100l, 900l
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Powiem Ci Solti, ze gdybym nie wiedzial, ze to sie dzieje w akwa to bym pomyslal, ze to live z natury Big Grin piekne moja ubarwienie....
[Obrazek: 1.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Solti mam to samo moja Sajica plywala dwa moze nawet trzy dni z wysunietym pokladelkiem,razem z samcem kopali dolek w kokosie a tu dzis bum i jest ikra Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Uwielbiam Cryptoherosy i chcę mieć je wszystkie, ale Thorichthys mają tę zaletę, że w kwestii składania ikry są ekstrawertykami ;D
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Bosko by wyglądał baniak z sajicami i nanoluteusami Big Grin Piotrek da się tak? (pewnie nie)
Pozdrawiam
Rafał


Tanganyika: 1100l, 900l
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 2 gości