Odpowiedz 
PIELĘGNICE JEZIORA WIKTORII (2017)
13-06-2017, 11:17 AM
RE: PIELĘGNICE JEZIORA WIKTORII (2017)
No to i mnie pogięło ... A na pewno pogiętych jest jeszcze więcej  Figielek
Zresztą na dowód mam kawałek wywiadu w Magazynie Akwarium ... oto cytat : "Oczywiście coraz częściej zwracam się w stronę gębaczy z plemienia Haplochromini zamieszkujących afrykańskie rzeki i jeziora spoza basenu Jeziora Wiktorii. Są równie pasjonujący , jak bohaterowie mojej książki. I może to temat na kolejna publikację ? Kto wie? ..." Autor: Krzysztof Haja Zacieszacz
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-06-2017, 14:06 PM
aaaa to co innego Smile
korci mnie napisanie książki o gębaczach z rzek i małych afrykańskich jezior. Tylko zeby się do tego przygotować to pasowałoby odbyć kilka podróży.
A może orthochromisy??? PiotreK co Ty na to? Praca zbiorowa? Smile

Krzysiek

[Obrazek: attachment.php?aid=28663]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
13-06-2017, 14:11 PM
Ale to ty będziesz Red Nacz Tongue

Małe, szare pielęgnice po 200 za sztukę?! A, są bardzo rzadkie...
To ja poproszę cztery.

GSA.org.pl
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
13-06-2017, 15:24 PM
(13-06-2017 14:06 PM)Sendog napisał(a):  aaaa to co innego Smile
korci mnie napisanie książki o gębaczach z rzek i małych afrykańskich jezior. Tylko zeby się do tego przygotować to pasowałoby odbyć kilka podróży.
A może orthochromisy??? PiotreK co Ty na to? Praca zbiorowa? Smile
Jedźcie chłopaki, podróżujcie jak najwięcej, samo dobro z tego wychodzi. I żadnych skrótów. Wink Napiszcie dwie książki... co najmniej. Rynek czytelniczy już jest. Wink

pozdrawiam
Andrzej
17-06-2017, 10:16 AM
Krzysiek skończyłeś już pisać drugą część? Pierwszą właśnie skończyłem a jeszcze mi osiem dni urlopu zostało. Podrzuć kurierem! Naprawdę super lektura, fajnie się czytało i dużo pięknych zdjęć. Szkoda tylko że taka smutna historia spotkała to jezioro. Miejmy nadzieję że niedługo wszystko tam wróci do normy. Kto jeszcze nie posiada swojego egzemplarza to polecam. Jak znajdę w domu jakiś wolny kąt na jeszcze jedno akwarium to chętnie widziałbym w nim jakiś jeden gatunek "furu".
Pozdrawiam
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Ogłoszenia budowlane Warszawa Katalogseo24.pl Linki - SEO 24 Katalog SEO Katalog seo Katalog stron GREEN Katalog SEO seo katalog Polski Akwa Ranking Web Hosting By Arvixe