• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: 192l CW

#1
akwarium ma już miesiąc więc można już pokazać Smile wym 120/40/40 =192l Smile za wystrój akwarium robią dwa duże korzenie olchowe , liście buku i dębu i gałęzie dębu Smile  filtracja to kubeł unimax150 , grzałka 150w temp 24st , woda czyste ro . gh 1 kh1 ph 6,5 podłoże to drobniutki piach Smile na chwile obecną mieszkańcami są pstrężnice 8szt , kiryski pigmej 6szt i 5 malutkich , dwu miesięcznych kakadu po dzikiej parze Smile                                        
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Mają tam u Ciebie jak raju.
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Jak zwykle, trzymasz wysoki poziom! Smile
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Super! Nie myślałeś o tym żeby dać więcej kirysków? Spokojnie mogłoby być ich ze dwa razy tyle co masz.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
Są korzenie , są rośliny więc jest bardzo fajnie. 
Jakieś drobnoustki planujesz?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
Piękności. Przez takie zdjęcia mam straszną ochotę wrócić do pielęgniczek. Wiem też kto mi korzenie przyśle Smile

Wysłane z mojego HTC Desire 610 przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
Baardzo mi się podoba Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
(13-03-2017, 21:36 PM)dzikakuna napisał(a): Mają tam u Ciebie jak raju.

a dziękuje Smile

(13-03-2017, 21:47 PM)Ruki napisał(a): Jak zwykle, trzymasz wysoki poziom! Smile
dzięki , staram się jak mogę Smile

(14-03-2017, 09:24 AM)mikonw napisał(a): Super! Nie myślałeś o tym żeby dać więcej kirysków? Spokojnie mogłoby być ich ze dwa razy tyle co masz.

jak najbardziej kirysków będzie więcej w kwietniu jadę po kilka nowych ryb i 10 pigmejków też zamówiłem Smile

(14-03-2017, 09:37 AM)tatakuby napisał(a): Są korzenie , są rośliny więc jest bardzo fajnie. 
Jakieś drobnoustki planujesz?
drobnoustki mam w innym zbiorniku , tutaj chciałem spróbować Carnegiella strigata ale faktycznie bardziej mi się podobają drobnoustki Smile

(14-03-2017, 10:10 AM)mariuszbrzez80 napisał(a): Piękności. Przez takie zdjęcia mam straszną ochotę wrócić do pielęgniczek. Wiem też kto mi korzenie przyśle Smile

Wysłane z mojego HTC Desire 610 przy użyciu Tapatalka

akurat w tym zbiorniku mam ten korzeń co kiedyś Ci sie podobał Big Grin no jak najbardziej jak będziesz potrzebował jakieś drewno to pisz .. coś się znajdzie Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
super wyszło, bardzo lubię takie akwaria gdzie korzenie przeplatają się z czymś zielonym Smile swoją drogą, rozumiem że korzenie sam wyciągałeś z ziemi? jak długo je suszyłeś? akurat obciąłem 3 krzaki leszczyny i mam teraz zamiar wykopać korzenie i zrobić z nich użytek
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#10
aktualka Wink    
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości