• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Tarło L600

#11
Gratulacje Oklaskyświetne wydarzenie w akwarium Smile

Twoje słowa "... a moze to para wiec ciach babke w piach i zakupilem oba ... " to kwintesencja akwarystyki spontanicznej i sprawiającej najwięcej frajdy Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
(08-03-2017, 16:07 PM)Sendog napisał(a): Twoje słowa "... a moze to para wiec ciach babke w piach i zakupilem oba ... " to kwintesencja akwarystyki spontanicznej i sprawiającej najwięcej frajdy Smile
...Której na forum oczywiście nie pochwalamy albowiem każdy zakup powinien stanowić przemyślane działanie ze strony hobbysty, z akwarium przygotowanym na kilka miesięcy przed wpuszczeniem do niego nowych ryb...




Rotfl



Żart Haha Zgadzam się się z Sendogiem, gratuluję i trzymam kciuki.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
Czekam na zdjęcia młodzików Smile
Swoją drogą ile kosztuje taka Elka?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
Jezu .. ile to razy wracałem od sprzedawcy z dodatkowym boxem .....

Co do L600 to czytałem kiedyś opis tarła kaktusów w magazynie "Amazonas" - było tam też o wychowie młodych.

Ogólnie rzecz biorąc nie za często spotyka się takie opisy .... Ja znałem jeden ..Smile

Pozdrawiam!
Satanoperca jurupari (Peru), S.pappaterra(rio Guapore), S.sp.jurupari (rio Preta de Eva),S.leucosticta ( Nickerie river , Surinam),Biotodoma wavrini (Columbia), B.cupido(Rio Nanay),Gymnogeophagus labiatus, G.mekinos, G.sp. "Batovi blue",G.peliochelynion,G.constellatus.Crenicichla celidochilus, C.tuca,Parosphromenus linkei ,P. anjunganensis, P.nagyi,  
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#15
Pytanie techniczne przy tej wielkości zbrojnika jakie masz wymiary groty. Z jakiego materiału masz ja wykonaną.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#16
(08-03-2017, 16:07 PM)Sendog napisał(a): Gratulacje Oklaskyświetne wydarzenie w akwarium Smile

Twoje słowa "... a moze to para wiec ciach babke w piach i zakupilem oba ... " to kwintesencja akwarystyki spontanicznej i sprawiającej najwięcej frajdy Smile
Dlatego ja biorę mało gotówki na WAC.... Big Grin


Gargamelito, może teraz za ciosem pójdą retro? Smile
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#17
Ruki w Tobie moja nadzieja, że przytargasz jakąś ciekawą pielęgniczkę z WAC-meeting do Polski. Coś na co będę czekał z wypiekami na twarzy, a Ty powiesz np. we wrześniu "Sendog wbijaj po maluchy" Big Grin
Tak więc nie żałuj Euro Smile

sorry za offtopa
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#18
(08-03-2017, 19:20 PM)tatakuby napisał(a): Czekam na zdjęcia młodzików Smile
Swoją drogą ile kosztuje taka Elka?
Tak jak pisałem wyżej ja zapłaciłem 130e za szt i uważam ,że to naprawdę dobra cena.
Klawisz groty kupiłem dwa rodzaje wielkości 25/10 i 20/8cm ,ku mojemu zdziwieniu wybrały sobie jednak tą mniejszą grotę. Materiał to ceramika.    
Z tymi retro to chyba coś wisi w powietrzu bo ten samiec znowu taki jakiś napuszony i jakby rumieńców dostał znaczy kolorów.
Te zdjęcia wyżej to przepraszam za jakość ale chyba przesadziłem z kompresja bo to naprawdę ładne zdjęcia były ,postaram się poprawić i oczywiście jak tylko się uda to będę pstrykał na bieżąco rozwój sytuacji.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#19
Moje dzieciuchy Haha Dzien 7    
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#20
Witam, ależ piękny widok .... 

Pozdrawiam!
Satanoperca jurupari (Peru), S.pappaterra(rio Guapore), S.sp.jurupari (rio Preta de Eva),S.leucosticta ( Nickerie river , Surinam),Biotodoma wavrini (Columbia), B.cupido(Rio Nanay),Gymnogeophagus labiatus, G.mekinos, G.sp. "Batovi blue",G.peliochelynion,G.constellatus.Crenicichla celidochilus, C.tuca,Parosphromenus linkei ,P. anjunganensis, P.nagyi,  
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości