• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Tarło L600

#41
Tabletki tropical, granulki hikari,mrozonki oprocz ochotki, krewetki. Wszystko oczywiscie starte na miazge.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#42
Gargamelito, polecam dorzucić jeszcze sproszkowaną chlorellę i spirulinę, nawet mogą być zamiast "zielonych" pokarmów sztucznych. Kupisz je w sklepach ze zdrową żywnością. Jak chcesz fajny łącznik do pylastych pokarmów to polecam kroplę- dwie spożywczego olejku arganowego, to przy okazji bomba witaminowa dla maluchów. Smile
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#43
(16-03-2017, 20:30 PM)reeadon napisał(a): Już piszę się  na młode haha Smile
Ja też Może jedną wysyłką do Leszna?

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#44
Jestem za Smile
[Obrazek: 1.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#45
Najpierw musza podrosnac, ale jak bede sie pozbywal napewno zamelduje. 
Tak przy piatku pare fotek rodzicow.
               
I jeszcze moze brzdace 
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#46
Gratuluję kolego
Musisz zwrócić uwagę na te maluszki , ponieważ mam bardzo dobrego hodowcę który mnoży na potęgę L-25 I L-24 i mówił mi że młode między sobą są bardzo agresywne tak bardzo że wybijają się nawzajem. Rada jest taka jeśli chcesz utrzymać ryby , musisz je podzielić w jak najwięcej kotników grupa 6 ryb już jest ryzykowna , ten gatunek czym będzie podrastał tym będzie więcej przepychanek i walk o pokarm i terytorium. Jak widziałem u niego młode około 5-6cm przktycznie były podzielone po dwie sztuki, no i z jego pierwszego tarła było około 150 jajek ikry a uchwało mu się 11 sztuk . Powodzenia w dalszej hodowli i jeszcze raz gratuluję
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#47
Dzieki Ruki i Bratko. Na pewno skorzystam z rad. A jak to przyzadzic Ruki ¿ wymieszac spiruline z tym olejkiem i wysuszyc, zamrozic, czy bedposrednio do akwa¿Musze w takim razie zaprojektowac jakis system kotnikow moze cos w rodzaju podluznego akwarium z podzialkami i zasada dzialania jak hydroponika. Mysl
Wideo rodzicow. 
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#48
Wystarczy długie szkło + plexa docieta na wymiar z otworami 2 mm jako podzielnik na mniejsze części , zapewni to stały przepływ wody i dobre naatlenienie każdej komory .
Tylko nie wiem jak w twoich rejonach takie materiały dostępne są .
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#49
Jak rozróżnić u nich płeć?Przy jakiej wielkości te różnice można dostrzec?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#50
U samca dłuższe, widoczne włoski na tym grubym, pierwszym promieniu płetw piersiowych
"Jeśli na tej planecie istnieje magia, można ją dostrzec w wodzie..." (LOREN EISELEY)
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości