Odpowiedz 
Tarło L600
08-03-2017, 16:07 PM
RE: Tarło L600
Gratulacje Oklaskyświetne wydarzenie w akwarium Smile

Twoje słowa "... a moze to para wiec ciach babke w piach i zakupilem oba ... " to kwintesencja akwarystyki spontanicznej i sprawiającej najwięcej frajdy Smile

Krzysiek
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-03-2017, 19:15 PM
(08-03-2017 16:07 PM)Sendog napisał(a):  Twoje słowa "... a moze to para wiec ciach babke w piach i zakupilem oba ... " to kwintesencja akwarystyki spontanicznej i sprawiającej najwięcej frajdy Smile
...Której na forum oczywiście nie pochwalamy albowiem każdy zakup powinien stanowić przemyślane działanie ze strony hobbysty, z akwarium przygotowanym na kilka miesięcy przed wpuszczeniem do niego nowych ryb...

Rotfl

Żart Haha Zgadzam się się z Sendogiem, gratuluję i trzymam kciuki.

Małe, szare pielęgnice po 200 za sztukę?! A, są bardzo rzadkie...
To ja poproszę cztery.

Uwaga: Uczenie użytkowników umiejętności czytania ze zrozumieniem nie należy do obowiązków Teamu Cichlidae.pl.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-03-2017, 19:20 PM
Czekam na zdjęcia młodzików Smile
Swoją drogą ile kosztuje taka Elka?
08-03-2017, 19:29 PM
Jezu .. ile to razy wracałem od sprzedawcy z dodatkowym boxem .....

Co do L600 to czytałem kiedyś opis tarła kaktusów w magazynie "Amazonas" - było tam też o wychowie młodych.

Ogólnie rzecz biorąc nie za często spotyka się takie opisy .... Ja znałem jeden ..Smile

Pozdrawiam!

Satanoperca lilith ,S. acuticeps ,S. jurupari(rio Tocantins),S.jurupari (Peru)S.sp. leucosticta, Biotodoma wavrini,Biotodoma sp.,Retroculus lapidifer, Gymnogeophagus sp. ,Parosphromenus.sp "bintan",P. anjunganensis, P.linkei P.quindencim,P.harveyi,P.parvulus
08-03-2017, 19:37 PM
Pytanie techniczne przy tej wielkości zbrojnika jakie masz wymiary groty. Z jakiego materiału masz ja wykonaną.
08-03-2017, 19:43 PM
(08-03-2017 16:07 PM)Sendog napisał(a):  Gratulacje Oklaskyświetne wydarzenie w akwarium Smile

Twoje słowa "... a moze to para wiec ciach babke w piach i zakupilem oba ... " to kwintesencja akwarystyki spontanicznej i sprawiającej najwięcej frajdy Smile
Dlatego ja biorę mało gotówki na WAC.... Big Grin

Gargamelito, może teraz za ciosem pójdą retro? Smile

Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel

Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 12 gatunków ryb, z czego pielęgnic 7

pozdrawiam, Łukasz
08-03-2017, 19:57 PM
Ruki w Tobie moja nadzieja, że przytargasz jakąś ciekawą pielęgniczkę z WAC-meeting do Polski. Coś na co będę czekał z wypiekami na twarzy, a Ty powiesz np. we wrześniu "Sendog wbijaj po maluchy" Big Grin
Tak więc nie żałuj Euro Smile

sorry za offtopa

Krzysiek
08-03-2017, 20:02 PM
(08-03-2017 19:20 PM)tatakuby napisał(a):  Czekam na zdjęcia młodzików Smile
Swoją drogą ile kosztuje taka Elka?
Tak jak pisałem wyżej ja zapłaciłem 130e za szt i uważam ,że to naprawdę dobra cena.
Klawisz groty kupiłem dwa rodzaje wielkości 25/10 i 20/8cm ,ku mojemu zdziwieniu wybrały sobie jednak tą mniejszą grotę. Materiał to ceramika.    
Z tymi retro to chyba coś wisi w powietrzu bo ten samiec znowu taki jakiś napuszony i jakby rumieńców dostał znaczy kolorów.
Te zdjęcia wyżej to przepraszam za jakość ale chyba przesadziłem z kompresja bo to naprawdę ładne zdjęcia były ,postaram się poprawić i oczywiście jak tylko się uda to będę pstrykał na bieżąco rozwój sytuacji.
13-03-2017, 10:13 AM
Moje dzieciuchy Haha Dzien 7    
13-03-2017, 10:30 AM
Witam, ależ piękny widok .... 

Pozdrawiam!

Satanoperca lilith ,S. acuticeps ,S. jurupari(rio Tocantins),S.jurupari (Peru)S.sp. leucosticta, Biotodoma wavrini,Biotodoma sp.,Retroculus lapidifer, Gymnogeophagus sp. ,Parosphromenus.sp "bintan",P. anjunganensis, P.linkei P.quindencim,P.harveyi,P.parvulus
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Ogłoszenia budowlane Warszawa Katalogseo24.pl Linki - SEO 24 Katalog SEO Katalog seo Katalog stron GREEN Katalog SEO seo katalog Polski Akwa Ranking Web Hosting By Arvixe