• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: To czego nie ma na forum nie istnieje...

#14
Sporo osób, jak nie większość, która kupuje ode mnie ryby nie chwili się swoimi zbiornikami w necie, a niekótrzy nawet nie są zarejestrowni na forach i nie udzielają się w necie akwarystycznie. Są osoby, które kupują ryby u mnie na większe sumy, a nawet nie znam ich głosu...Wiem też, że są u nas w kraju sa osoby co maja akwaria po 2000-3000 litrów i więcej.
Ponadto kiedyś miałem taki przypadek, że powiedziałem jednemu Panu, że ryby kupił ten i ten, to potem dostałem od kupca e-maila z prośbą, abym nie udzielał informacji co on ode mnie kupuje itd., bo to sprawa między nami, a jest to też tajemnica handlowa więc od tamtego czasu kto co ode mnie kupił nie jest przekazywana dalej...
Poza tym jak napisał Piotr. Większość osób nie lubi krytyki więc raz, drugi jest objechany więc potem akwarium już nie pokaże.
Pozdrawiam
Artur
http://akwapasja.pl/
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Wiadomości w tym wątku
To czego nie ma na forum nie istnieje... - przez tuptuś - 07-03-2017, 12:06 PM
RE: To czego nie ma na forum nie istnieje... - przez Ruki - 07-03-2017, 12:49 PM
RE: To czego nie ma na forum nie istnieje... - przez Qbek - 08-03-2017, 08:59 AM
RE: To czego nie ma na forum nie istnieje... - przez Ruki - 08-03-2017, 09:59 AM
RE: To czego nie ma na forum nie istnieje... - przez arsik - 08-03-2017, 10:06 AM
RE: To czego nie ma na forum nie istnieje... - przez Ruki - 09-03-2017, 16:58 PM
To czego nie ma na forum nie istnieje... - przez tuptuś - 09-03-2017, 14:20 PM

Skocz do:


Browsing: 1 gości