• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: To czego nie ma na forum nie istnieje...

#5
(07-03-2017, 12:49 PM)Ruki napisał(a): Ja znam osoby, co nie prezentują ryb i akwariów, bo to przynosi pecha! Smile
Jestem w stanie to zrozumieć, DRAGO na Zoobotanice na każdym akwa wystawowym wiązał czerwoną kokardkę.
(07-03-2017, 14:07 PM)dzikakuna napisał(a): Też mnie to zastanawia. Kto trzyma te wszystkie wielkie cichle, crenicichle i płaszczki, które sprzedaje np stefe? Przecież ktoś to kupuje, bo co chwilę ma coś nowego w ofercie a to nie są "tanie rzeczy".
Może faktycznie właściciele megaakwariów są przewrażliwieni na ich punkcie...
Ale wiele osób posiadających przeciętne i duże zbiorniki także się nie ujawnia. Dla mnie to rodzaj pasożytnictwa. Podpatrzę co mają inni, jak rozwiązali to czy tamto, co zjepsuli itd a sam nic od siebie.
Echem trzymania takich ryb są okazjonalne oferty zaupu dużych ryb za ciężkie pieniądze. Bo jeśli ryba za 8tyś. tłuczę tą za 5tyś. to lepiej ją sprzedać niż wyłowić trupa. Kolega w Krakowie założył sklep z morszczyzna i bardzo sie zdziwił że w odległości 3kilometrów od sklepu ma kilka zbiorników po 1tyś litrów a jeden się trafił co ma 11tyś z rekinami rafowymi. A żadnego z nich nie ma na żadnym forum polskim lub zagranicznym.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Wiadomości w tym wątku
To czego nie ma na forum nie istnieje... - przez tuptuś - 07-03-2017, 12:06 PM
RE: To czego nie ma na forum nie istnieje... - przez Ruki - 07-03-2017, 12:49 PM
RE: To czego nie ma na forum nie istnieje... - przez tuptuś - 07-03-2017, 16:29 PM
RE: To czego nie ma na forum nie istnieje... - przez Qbek - 08-03-2017, 08:59 AM
RE: To czego nie ma na forum nie istnieje... - przez Ruki - 08-03-2017, 09:59 AM
RE: To czego nie ma na forum nie istnieje... - przez Ruki - 09-03-2017, 16:58 PM
To czego nie ma na forum nie istnieje... - przez tuptuś - 09-03-2017, 14:20 PM

Skocz do:


Browsing: 1 gości