• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: To czego nie ma na forum nie istnieje...

#11
Jeden publikowany, a drugi nie bo jest aktualne w stanie wojny z glonami Tongue
d-_-b
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
Oczywiście, moje najbrzydsze akwarium które często zmienia obsady i dlatego nigdy się nim nie chwalę, bo nie ma czym.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
Oczywiście, bo wstyd mi baniaki bez aranżacji pokazać. Big Grin
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
Sporo osób, jak nie większość, która kupuje ode mnie ryby nie chwili się swoimi zbiornikami w necie, a niekótrzy nawet nie są zarejestrowni na forach i nie udzielają się w necie akwarystycznie. Są osoby, które kupują ryby u mnie na większe sumy, a nawet nie znam ich głosu...Wiem też, że są u nas w kraju sa osoby co maja akwaria po 2000-3000 litrów i więcej.
Ponadto kiedyś miałem taki przypadek, że powiedziałem jednemu Panu, że ryby kupił ten i ten, to potem dostałem od kupca e-maila z prośbą, abym nie udzielał informacji co on ode mnie kupuje itd., bo to sprawa między nami, a jest to też tajemnica handlowa więc od tamtego czasu kto co ode mnie kupił nie jest przekazywana dalej...
Poza tym jak napisał Piotr. Większość osób nie lubi krytyki więc raz, drugi jest objechany więc potem akwarium już nie pokaże.
Pozdrawiam
Artur
http://akwapasja.pl/
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#15
Swoimi kobietami też trzeba się chwalić bo jakieś tam forum piękności jest raczej chyba nie.. temat troche wzięty z d..y co kogo to obchodzi z jakiego powodu ktoś nie chwali sie fotami swojego baniaka nie chce to nie i tyle nie jest to wymagane..
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#16
Abstrahując od osób nieinternetowych, nie udzielających się na forach itd, wiele osób fora przegląda i nawet się udziela. Oglądać zdjęcia to każdy lubi, ale cyknąć fotę i wstawić to nie ma komu....
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#17
Moje 3 grosze. Bo dla niektórych mieć duże akwarium to jak mieć kolejnego mercedesa w garażu. A my tutaj jesteśmy pasjonatami, kierujemy się zupełnie czym innym.

Wiem, że jest ogrom dużych akwariów. Ale to po prostu dla nich kolejny mebel.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#18
(08-03-2017, 12:47 PM)cichy24pl napisał(a): A my tutaj jesteśmy pasjonatami, kierujemy się zupełnie czym innym.

To wg mnie nie ma nic do rzeczy akurat. Sam akwarystyką zajmuję się 30 już ponad lat a na forach cokolwiek piszę od kilku... I też coraz mniej.
pozdrawiam
Marcin!
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#19
(08-03-2017, 18:20 PM)Marcin napisał(a):
(08-03-2017, 12:47 PM)cichy24pl napisał(a): A my tutaj jesteśmy pasjonatami, kierujemy się zupełnie czym innym.

To wg mnie nie ma nic do rzeczy akurat. Sam akwarystyką zajmuję się 30 już ponad lat a na forach cokolwiek piszę od kilku... I też coraz mniej.
Ale zerkasz. Czasami coś napiszesz. Wiadomo czasu zawsze brakuje.

no 25 lat temu też nie pisałem - bo nie było gdzie.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#20
A mi to lata że ktoś patrzy czyta i wyciąga informacje. Nie ma ochoty pokazywać baniaka to nie. To jest każdego indywidualna sprawa. Chce pokazuje nie chce nie pokazuje ... Chce czyta i pisze ... nie chce pisać to niech sobie czyta ... Pełna demokracja Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości