• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [432l][PNG] Rzeka Bensbach

#11
Najbardziej z całej obsady podobają mi się Mogurnda, najbardziej mnie interesują. Fajnie jabyś o nich coś napisał.
Guianacara sp. Jatapu, Aequidens metae, Apistogramma borellii, Stomatepia pindu, Limbochromis robertsi, Enigmatochromis lucanusi, Pelvicachromis sacrimontis, Lamprologus multifasciatus, Paretroplus kieneri, Amatitlania altoflava, Trichogaster trichopterus wf, Betta sp. Montoi, Erpetoichthys calabaricus, Dormitator lebretonis

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
(24-03-2017, 18:22 PM)Zimna Zośka napisał(a): Najbardziej z całej obsady podobają mi się Mogurnda, najbardziej mnie interesują. Fajnie jabyś o nich coś napisał.
Witam, może jutro coś mi się uda sfilmować. Mogurnda jest ciekawa, wbrew panującej opinii nie są agresywne, jedynie jak mają tarło to trochę przeganiają. Jedna ważna rzecz przy nich to nie może być małych ryb, chyba że robić mają za pokarm ?. Jak będę miał chwilę to opiszę dokładniej rybki jakie mam i ich zachowanie.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
Fajnie to wyglada, powiew swierzosci na forum. Rosliny bym bardziej porozrzucal pa calym akwarium bo w tych kepach troche malo naturalnie..
Pozdrawiam, Piotr >>(XXX)'>

Akwaria: 840 słone, 360 aklimatyzacja Monodactylus sebae do słonej wody, 200 azja roslinne, 160 axolotle córki, 60 Panaqolus, 42 roślinne, 25 krewetki
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
(26-03-2017, 21:45 PM)peroxysom napisał(a): Fajnie to wyglada, powiew swierzosci na forum. Rosliny bym bardziej porozrzucal pa calym akwarium bo w tych kepach troche malo naturalnie..

Dzięki za opinię. Jeszcze pracuje nad aranżem , cryptokoryny wylecą, dojdą kamienie.
Teraz zmieniam oświetlenie na ledowe. Narazie zrobiłem 3 belki ale trochę mało światła ,jeszcze jedną muszę dorobić.
Pozdrawiam
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#15
Jak tam robota z belkami i akwarium z nimi?
[Obrazek: diyWI0o.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#16
Dostanę lanie za taki wykopki. Ale piękne ryby i akwarium. Czy autor mógłby zrobić aktualizację?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości