• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [450]French Guiana - Rio Iracoubo

#31
Piotrek , wavrini od PCW pływają już u galimedesa , zresztą pokazywał je w międzyczasie Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#32
O jezu no tak. Tako to właśnie ja ogarniam Big Grin
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#33
Witam, ponizej wspominane B.wavrini, są po prostu niesamowite...

Wnorus masz priva...Smile

   
   
Satanoperca jurupari (Peru), S.pappaterra(rio Guapore), S.sp.jurupari (rio Preta de Eva),S.leucosticta ( Nickerie river , Surinam),Biotodoma wavrini (Columbia), B.cupido(Rio Nanay),Gymnogeophagus labiatus, G.mekinos, G.sp. "Batovi blue",G.peliochelynion,G.constellatus.Crenicichla celidochilus, C.tuca,Parosphromenus linkei ,P. anjunganensis, P.nagyi,  
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#34
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#35
Fajnie, ale szkoda że nie ma zbliżeń na satany.
Żeby mi tak trawa rosła to by było dobrze.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#36
Czy satany wykazują płochliwość?
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#37
Po odłowieniu Biotodom faktycznie zrobiły się płochliwe ale już wszystko powoli wraca do normy . Na filmie widać jak się wypłoszyły ale to akurat jakiś ruch za mną podczas nagrywania Smile
Trawa jakoś specjalnie nie szaleje ale coś tam się powolutku rozrasta , tylko trzeba pamiętać , że tam świeci niespełna 10W Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#38
A jak kwaśno tam teraz masz? U mnie w 375 trawa też nie rośnie. Ale przy ph spadającym w prywach do 3,8 nawet mikromoza i anubiasy popaliło. Tylko żabienice mają się świetnie.
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#39
U mnie nie ma kwasu Smile , jest ok 6,5-7 .
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#40
Wnorus genialna stronka, znam ich z fb, ale o stronie nie miałem pojęcia.
Guianacara sp. Jatapu, Aequidens metae, Apistogramma borellii, Stomatepia pindu, Limbochromis robertsi, Enigmatochromis lucanusi, Pelvicachromis sacrimontis, Lamprologus multifasciatus, Paretroplus kieneri, Amatitlania altoflava, Trichogaster trichopterus wf, Betta sp. Montoi, Erpetoichthys calabaricus, Dormitator lebretonis

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości