• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [450]French Guiana - Rio Iracoubo

#21
(22-03-2017, 20:24 PM)galimedes napisał(a): Wnorus, jedne z najpiękniejszych B.wavrini jakie widziałem ... a jeszcze się nie wybarwiły ...

Zrób im ten kwas i do osobnego akwa z mnóstwem kryjówek. Do tego jakieś rozpraszacze aby je trochę ośmielić i przepis na tarło gotowy ... 
Pozdrawiam

I to się nazywa mobilizacja Big Grin . Teraz zamówiłem szkiełko dla Biotoecusów i jak będzie przyzwoicie sklejone to chyba ruszę z tematem Smile .
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#22
Świetne filmy.
Pozdrawiam, Piotr >>(XXX)'>

Akwaria: 840 słone, 360 aklimatyzacja Monodactylus sebae do słonej wody, 200 azja roslinne, 160 axolotle córki, 60 Panaqolus, 42 roślinne, 25 krewetki
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#23
Napisz jak długo wytrzymał ten susz.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#24
Ok , włożyłem to dosłownie kilka dni przed wrzuceniem tego filmu także zobaczymy jaka będzie trwałość Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#25
co to za oświetlenie  led? power ledy ? fajnie fajnie , jak Ci sie ten nurzaniec trzyma?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#26
Oświetlenie to 8 modułów 3 led Samsung każdy po 1,2W Big Grin . Nurzaniec o dziwo puszcza nawet kolejne odnogi Smile .
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#27
Ta sucha trawa po około dwóch tygodniach wygląda tragicznie , jest wypłukana konkretnie - same strzępy Smile . W miejscu gdzie wisiała jest dość spory nurt to pewnie złożyło się na jej wygląd , sprawdzę może jeszcze w akwarium z dużo mniejszym przepływem .
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#28
Satanoperki rosną sobie powoli  i jako , że mam ich 9 sztuk to tak myślę sobie , że jak dochowam się z tej grupy parki , może dwóch reszta będzie do wydania co by nie obciążać zbytnio biologii zbiornika . Natomiast po ewentualnej redukcji pomyślałem co by tu im niedużego dorzucić dla towarzystwa z małych pielęgnic . No więc na profilu fb Guyane Wild Fish Association zapytałem co tam można jeszcze znaleźć trzymając się tylko ryb z Iracoubo . Podesłali mi link do swojej głównej strony
http://guyanewildfish.wixsite.com/guyane...e-iracoubo .


Niestety nie wszystkie można spotkać w głównym nurcie a w dopływach
Wszystko jeszcze do przemyślenia .Może coś na dniach uda się pstryknąć  to pokażę ale dużo się nie zmieniło Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#29
Fajnie o tyle, że praktycznie wszystkie gatunki są dostępne w handlu - ten najtrudniejszy do zdobycia już masz u siebie Smile Wavrini idą gdzie indziej czy zostają tutaj?
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#30
Super baniak, świetny klimat. Inspirujący. Zgadzam się z przedmówcą, że dodałbym kilka otoczaków.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości