• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Ostatnie problemy z forum

#31
Ja mam problem z SB. Pisze, wysyłam i nie widzę tego potem. Ostatni wpis jaki widzę, to PiotrKa "poleciał". Nawet nie wiem, czy moje są widoczne.
Edit: problem występuje tylko w wersji dla urządzeń przenośnych. Tak widać wpisy.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#32
Problem z wywalaniem z forum przy próbie głosowania na zdjęcie do kalendarza. To samo przy późniejszym wejściu na forum.
A pojawia się komunikat taki:

Your connection to this server has been blocked.

Something (support will be able to tell you specifics) about your connection to the server was deemed suspicious or abusive.

You need to contact your hosting provider for further information.

Your blocked IP address is 64.120.243.247

This server's hostname is coney.arvixe.com

Please provide the above information when you contact your hosting provider so we can troubleshoot this more efficiently
Guianacara sp. Jatapu, Aequidens metae, Apistogramma borellii, Stomatepia pindu, Limbochromis robertsi, Enigmatochromis lucanusi, Pelvicachromis sacrimontis, Lamprologus multifasciatus, Paretroplus kieneri, Amatitlania altoflava, Trichogaster trichopterus wf, Betta sp. Montoi, Erpetoichthys calabaricus, Dormitator lebretonis

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#33
Przed chwilą wyskoczyło mi coś takiego:
Cytat:Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, webmaster@cichlidae.best-people-ever.com and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
Zazwyczaj zdarza się albo coś takiego albo to co podał ZZ.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#34
Rozumiem Wasze frustracje choć ja przynaję, że odpukać nie mam problemów z wejściem na forum Smile zupełnie nie wiem dlaczego
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#35
Moderator ma widać względy Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#36
Ja też nie mam problemów. Czasem jedynie trochę dużej wczytuje.
Pozdrawiam, Paweł
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#37
U mnie duze problemy, podobne errory co juz zostaly wklejone. Dzis jest lepiej w weekend bylo chyba najgorzej.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#38
U mnie śmiga ale nieraz fotki nie chcą się otwierać albo się kawałeczek pokazuje,ale to od czasu do czasu.
Si taajabuni,waana Adanu,mambo yalio duniani.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#39
Dostałem informacje od supportu, że problem blokowania IP (pierwszy z komunikatów) został rozwiązany i powinien już nie występować. Proszę o info jeśli jednak będzie inaczej.

Drugi z komunikatów (wklejony przez Piotra) wyskakuje, gdy serwer na którym jest nasze forum jest akurat zbyt przeciążony. Jak widać najwyższy czas, by przesiąść się na coś lepszego.
Pozdrawiam,
Adam
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#40
Wczoraj zauważyłam, że nie działa edycja stylu tekstu przy pisaniu postów. Tzn. jak np. chce się kliknąć aby pogrubić pisany tekst, to zamiast znaczników [ b ] tekst [ /b ] mamy takie cudo: [undefined=undefined]tekst[/undefined]. Z tego co widzę wszystkie funkcje są padnięte.
Masz jakieś pytania? Pisz na forum Wink

[Obrazek: _XIS8445_100hYT.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości