• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Ostatnie problemy z forum

#1
Pragniemy przeprosić za ostatnie problemy techniczne jakie możecie napotykać ostatnio na naszym forum i jednocześnie zapewnić, że pracujemy nad tym, by wszelkie niedogodności jak najszybciej usunąć.

Prosimy o wyrozumiałość i czynny udział w dyskusjach mimo wszystko! Smile
Pozdrawiam,
Adam
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Chciałbym prosić o zgłaszanie w tym temacie wszelkich błędów technicznych na jakie się natkniecie na naszym forum.

Chodzi również o problem z szybkością ładowania się stron - najlepiej z dokładną godziną kiedy były problemy.

Czy problem z subskrypcją wątków nadal się pojawia?
Pozdrawiam,
Adam
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
1. Nie mogę odczytać 2 ostatnich postów w temacie http://cichlidae.pl/showthread.php?tid=8 Nie wyświetla mi ich, tak jakby ich nie było.

2. Już dawno miałam to napisać ale jakoś zawsze coś mi wypadało Wink Po przeczytaniu wszystkich tematów i postów w dziale "Prezentacje pielęgnic" nadal mam oznaczony ten dział jako nieprzeczytany (czarna kropa przy nazwie działu). Aby odznaczyć trzeba kliknąć tą kropę i dopiero widzę, że dział jest przeczytany. Ale za każdym razem jak przeczytam nowe posty z tego działu, ta kropa dalej pokazuje, że niby dział mam nieprzeczytany. Zaczęło się tak dziać jak zostały tam wprowadzone poddziały. Trochę mi to przeszkadza, bo staram się mieć wszystko przeczytane a to mnie wprowadza w błąd, bo nie zawsze pamiętam, żeby sobie odkliknąć tą kropę Wink
Masz jakieś pytania? Pisz na forum Wink

[Obrazek: _XIS8445_100hYT.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Ad.1. Ten temat został dzisiaj zamknięty i ciąg dalszy przywitań będzie prowadzony w nowym temacie.

Ad.2. Też już dawno widziałem ten problem, ale ciągle wypada coś ważniejszego Smile na razie możesz sobie radzić ignorując czarną kropę i korzystać z opcji "pokaż nieprzeczytane posty" i jeśli nie ma żadnej liczby obok w nawiasie, to znaczy, że masz całą lekturę odrobioną Smile
Pozdrawiam,
Adam
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
1. Widzę, że temat zamknięty ale nie mogę przeczytać ostatnich 2 postów, co dla ciekawskiej baby jest okrutnym i traumatycznym przeżyciem Tongue Wink

2. Oki Smile Ta kropa to tylko defekt "kosmetyczny", który tylko czasem wprowadza mnie w błąd mimo zera przy nieprzeczytanych postach Wink

3. Jakoś o 13:45 nie można było się dostać na forum (komunikat informujący, że witryna może być chwilowo obciążona), więc wnioskuję, że po prostu przeczytałeś mój post i zacząłeś sprawdzać i przez to nie mogłam się tu dostać?

4. Przy próbie dodania tego posta o 14:11 pojawił mi się komunikat:

Cytat:Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, webmaster@cichlidae.best-people-ever.com and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
Masz jakieś pytania? Pisz na forum Wink

[Obrazek: _XIS8445_100hYT.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
Teraz zapewne już możesz odczytać ostatnie posty tego tematu Smile

Zgłaszajcie mi takie komunikaty błędów jakie się wam wyświetlą. Będę zasypywał nimi administratorów serwera.
Pozdrawiam,
Adam
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
A propos tej nieznikającej kropy to okazuje się, że to taka ogólna wada silnika forum i obecnie jest dostępne jedno eksperymentalne rozwiązanie, ale może ponoć obciążać mocno bazę danych, więc na razie go nie zastosuję i poczekamy na coś lepszego. Więc na razie Mei musisz żyć z tą kropą Wink
Pozdrawiam,
Adam
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
Tamten temat mi się odblokował, przeczytałam brakujące posty i uniknęłam traumy z tego powodu, więc jedną taką kropę chyba też przeżyję Tongue Wink
Masz jakieś pytania? Pisz na forum Wink

[Obrazek: _XIS8445_100hYT.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
Przepraszamy za niedostępne forum w ciągu ostatniej doby. Najwyraźniej nadchodzi czas na zmianę hostingu.
Pozdrawiam,
Adam
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#10
Od dzisiaj Shoutbox dostępny jest jedynie dla zalogowanych użytkowników.
Pozdrawiam,
Adam
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości