• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Paretroplus maculatus

#11
Czekają na karmienie jak sfora szczeniąt Wink Są przepiękne. Zdaje mi się, czy są mniej ruchliwe niż menarambo?
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
Już pisałem na FB, ta plama robi swoje i dodaje sporo uroku tym rybom, nie wiem czy to złudzenie ale czy nie są bardziej "mięsne" w budowie od rambo? Być może to efekt innego ubarwienia ale rambo wydają się mniejszymi "byczkami" Wink
Potrzebujesz oryginalny wzór na serwetkę - wycinankę?
Skorzystaj z forumowego avatara Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
(17-12-2017, 15:45 PM)piotrK napisał(a): Czekają na karmienie jak sfora szczeniąt Wink Są przepiękne. Zdaje mi się, czy są mniej ruchliwe niż menarambo?
Film robiony po większym sprzątaniu w akwarium z czyszczeniem filtrów. Są wtedy ostrożniejsze niż normalnie . Ogólnie w zachowaniu są bardzo podobne do P. menarambo.

(17-12-2017, 16:56 PM)filas napisał(a): Już pisałem na FB, ta plama robi swoje i dodaje sporo uroku tym rybom, nie wiem czy to złudzenie ale czy nie są bardziej "mięsne" w budowie od rambo? Być może to efekt innego ubarwienia ale rambo wydają się mniejszymi "byczkami" Wink
Faktycznie "czoła " trochę wcześniej robią się mocniej wyrażone niż u P. menarambo.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14


Paretroplus maculatus - pierwsze poważniejsze zwiastuny dojrzewania
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#15
[video=youtube]http://https://youtu.be/Xge19A1u3jY[/video]





Po długiej przerwie, licznych walkach, znowu wykazują zachowania tarłowe. Trzeba być cierpliwym.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości