• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Crenicichla regani

O, to całkiem odwrotnie jak u noto. Samiac angażuje się dopiero gdy młode zaczynają pływać i wypasa razem z samicą.
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Jest i chmurka uwieczniona Wink. Niestety nie widać wszystkich.    

ps. Łojciec wybieraj które bierzesz Tongue.
"Rzadkie pielęgnice odchowuje się dwa razy, pierwszy i ostatni"      Rotfl
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Łojciec boi się creni... zupełnie nie niepotrzebnie bo do paszczy im się nie zmieści.Smile
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Papja musimy to jeszcze skonsultować Wink
a ty Kuniasty skończ pierd... ładuj dupe w auto i dawaj na PCW !!!
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Nieostrość Tongue.


   
"Rzadkie pielęgnice odchowuje się dwa razy, pierwszy i ostatni"      Rotfl
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Ok, największe z nowszego miotu mają już z 2,5cm i zostało się ich około 30-35 sztuk, bo dopiero po tym jak zaczęły czuć sie swobodniej, przez co rozpływały się podczas jedzenia od matki zdecydowałem się odłowić resztę ryb, poza samicą. Teraz widzę, że druga para szykuje się do tarła- jacyś chętni na młode są, czy tych już nie odchowywać Tongue?
"Rzadkie pielęgnice odchowuje się dwa razy, pierwszy i ostatni"      Rotfl
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Bardzo się cieszę , że te ryby są właśnie u Ciebie. Jest Twój sukces w rozmnażaniu i będą chętni do utrzymania tego gatunku. Miło.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Cała przyjemność po mojej stronie, bardzo jestem wdzięczny za możliwość hodowli tych ryb Smile. Reganki spełnily moje oczekiwania w 100%, są serio świetne. No i szczerze przyznać muszę, że tak jak obawiałem się, że będzie panika i chowanie się po kątach, to ryby są praktycznie cały czas przy szybie, agresywne w porównaniu do np. noto nie są wcale, a ostatnio nawet przyuważyłem, że ciut przegłodzone próbowały się zabierać do hikari, które wrzuciłem dla gujan Big Grin.
"Rzadkie pielęgnice odchowuje się dwa razy, pierwszy i ostatni"      Rotfl
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Z agresją u tej grupy ryb które masz u siebie było ciekawie. Silniejszy samiec zawsze w dziwny sposób tolerował mniejszego konkurenta pozwalając mu na wiele ( nawet gdy ryby przejściowo przebywały w dość małym akwarium ) . U regani które miałem dużo wcześniej było to nie do pomyślenia. Powodzenia w dalszej hodowli i wielu nabywców na ich potomstwo.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
A jaką odmianę regani miałeś wcześniej?
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości