• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie!

(07-12-2011, 14:00 PM)qbsztyk1 napisał(a): Witaj, jakie masz guianacary? Smile

Sam nie wiem do konca, sprzedano mi je jako Guianacare geayi, ale chyba bardziej stawiam na Guianacara sphenozona, bo jak czytalem na forach to wszystko sprzedaja pod geayi Big Grin
 
Podziękowania złożone przez:
(07-12-2011, 14:00 PM)qbsztyk1 napisał(a): Witaj, jakie masz guianacary? Smile

Sam nie wiem do konca, sprzedano mi je jako Guianacare geayi, ale chyba bardziej stawiam na Guianacara sphenozona, bo jak czytalem na forach to wszystko sprzedaja pod geayi Big Grin
 
Podziękowania złożone przez:
Witaj Rafale!

Mam nadzieję że niedługo pochwalisz się swoimi rybami.
 
Podziękowania złożone przez:
hej,
jestem Gustaw z Ciechocinka. Niedawno przeszedlem na emeryture i postanowilem zajac sie czyms nowym, zupelnie nowym. Zawsze fascynowaly mnie ryby, u kolegorw akwarystow widzialem piekne akwaria i samm postanowilem sie w to pobawic. Na razie jestem na etapie wybierania sprzetu, potem przyjdzie pora na piekne pielegnice. Trzymajcie kciuki!
 
Podziękowania złożone przez:
Witajcie chłopaki Smile
"Ludzie to największe ścierwo tego świata."
-------------------------------------
[Obrazek: 1procent-waw-pl.png]
-------------------------------------
[Obrazek: sa.png]
 
Podziękowania złożone przez:
Witajcie Smile

Gustaw, to (trochę nieskromnie mówiąc Smile ) bardzo dobrze dla Ciebie, że tu trafiłeś - pytaj śmiało o sprzęt, żeby uniknąć kupienia jakichś niepotrzebnych rupieci. W sklepach wciskają ile wlezie. Zazdroszczę ilości czasu jaką będziesz mógł poświęcić temu wspaniałemu hobby Smile Dobry wybór!
Pozdrawiam,
Adam
 
Podziękowania złożone przez:
Witam wszystkich ponownie, wcześniej nie miałem czasu coś więcej napisać, dlatego teraz postanowiłem cos więcej napisać Smile
Akwarystyką pasjonuję sie mniej więcej od szóstego roku życie, moim pierwszym akwarium, był słoik 3 l po ogórkach z gupikami, i od tego się zaczęło... Miałem różne ryby, od żyworódek paletek, pyszczaków, muszlowców, na pielęgnicach połudnowo amerykańskich kończąc. Najdłużej zajmowałem się pielęgnicami z jeziora malawi, prawie dziesięć lat. W tej chwili posiadam akwarium z ziemiojadami brazylijskimi.
Pozdrawiam wszystkich maniaków pielęgnic
 
Podziękowania złożone przez:
Jak kolega pisal wyzej, pozazdroscic czasu Gustawie. Tez chcialbym podejsc do sprawy tak jak kazy akwarysta podejsc powinien - ze stoickim spokojem. Chyba ze masz juz wnuki - wtedy ja mam wiecej czasu niz Ty Smile

Pozdrawiam
 
Podziękowania złożone przez:
Raskolnikow, imponujące doświadczenie w "branży" Smile
Pozdrawiam,
Adam
 
Podziękowania złożone przez:
He,he, niektórzy moi znajomi twierdzą,że to zboczenie Smile Mogę suchy chleb jeść, ale akwarium w domu musi stać Smile
 
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 2 gości