• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: BW 50x30x30 pytania i wątpliwości

#11
(08-02-2017, 22:53 PM)Triglav napisał(a): Przy mojej kranówce wystarczy mi armatka torfowa, Ro ma sens przy dużych baniakach, a nie takiej szklance Big Grin Zresztą wolę lać wodę destylowaną za darmo, niż inwestować w filtr, który mógłbym wykorzystać tylko przy tym szkle. Poza tym ryby w sklepach pływają na odstanej kranówce, a z takich też będę brał ryby.
Pracowałem w sklepie 7lat.
Tak ryby w sklepach trzyma się na kranówce, choć delikatne gatunki itak miały osobne zbiorniki.
Ryby w sklepie to jedno a w domu to inna kwestia.
Pamiętaj, że w sklepie są tylko chwilowo.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
A kto Ci broni ją wykorzystać przy innych szkłach? Tongue To po pierwsze, a po drugie to przecież prawie żadna inwestycja obecnie. Czasy drogich filtrów RO dawno minęły. Nie wiem jaki model tej kaskady kupujesz, ale możliwe że jest droższa Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
W tym sęk, że ja nic nie kupuję poza rybami. 2 kaskady i baniak leżą. Wystrój - las + została mi tona suszu egzotycznego (Azja, Afryka, Ameryka) z budowy terrariów, to samo z torfami, wkładami do filtrów etc. Przy Tanganice nie wykorzystam, bo od pół roku parametry stoją w miejscu i nie chcę niczego tam zmieniać.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości