Odpowiedz 
Wartki strumień.
31-01-2017, 20:14 PM
RE: Wartki strumień.
Stiphodon sp. tzw. babka tęczowa.

Kardynałki nawet.

Dzikie Neocaridiny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-01-2017, 21:25 PM
Powiem szczerze to o takim zestawieniu myślałem,na może nie do końca bo zamiast babki dałbym Przylgę chińską. Taki klasyczny strumień by wyszedł.

Wysłane z mojego HTC Desire 610 przy użyciu Tapatalka
31-01-2017, 21:38 PM
Znaczy te babki są akurat ciepłolubne, to były ogólnie propozycje, niekoniecznie na zestaw. Wink

Przylga będzie się na pewno lepiej czuła. Na pewno na końcu musiałaby być wpuszczona.
01-02-2017, 00:54 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-02-2017 00:56 AM przez cichy24pl.)
Nie wszystkie sumy to giganty . 

https://www.planetcatfish.com/common/spe...es_id=2224

jak znajdę ten artykuł  to podam konkretny gatunek maleńkiego suma do wartkiego strumyka.
01-02-2017, 09:25 AM
Ale mi daliście do myślenia Smile
Natomiast mam kolejną zagwozdkę ,a mianowicie skąd w Warszawie o tej porze roku gdy wszystko skute lodem wziąć otoczaki? A potrzebne mi niemalo.

01-02-2017, 09:31 AM
Z centrum ogrodniczego?Smile
01-02-2017, 09:34 AM
Z Azji małe sumy strumieniowe, to Akysis i Pseudobagarius, ale i trudno dostać i skoczne też raczej będą.

Na składzie kamienia/budowlanym. Wink
01-02-2017, 10:32 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-02-2017 10:32 AM przez Greek.)
Ehh, zawsze to samo. Nawet jak ktoś chce coś z Azji to i tak mu wciskają SA Big Grin
Mogłyby być przylgi + babki z rodzaju Rhinogobius, ale za bym zaproponował obsadę S. lineolata + Pangio anguillaris - fajny wietnamski układ.
Coś innego, co też mogłoby fajnie wyjść - przylgi z rodzaju Beaufortia + kardynałki. Bądź wersja borneańska z jakimiś Gastromyzon spp., tylko ciężko znaleźć jakichś pobratymców w toń. Ewentualnie wersja "niekoniecznie wartka", czyli jakieś piskorki + bettasy/czekoladki/paroski i to z herbatką.
01-02-2017, 10:46 AM
(01-02-2017 10:32 AM)Greek napisał(a):  Ehh, zawsze to samo. Nawet jak ktoś chce coś z Azji to i tak mu wciskają SA Big Grin
Mogłyby być przylgi + babki z rodzaju Rhinogobius, ale za bym zaproponował obsadę S. lineolata + Pangio anguillaris - fajny wietnamski układ.
Coś innego, co też mogłoby fajnie wyjść - przylgi z rodzaju Beaufortia + kardynałki. Bądź wersja borneańska z jakimiś Gastromyzon spp., tylko ciężko znaleźć jakichś pobratymców w toń. Ewentualnie wersja "niekoniecznie wartka", czyli jakieś piskorki + bettasy/czekoladki/paroski i to z herbatką.

Kolega szuka ryb wartkiego strumienia. Ale masz rację zawsze pielęgnice, wiem takie forum.

A co do dostępności ryb. Owszem bywa trudno z niektórymi gatunkami jeśli chce się na już. Niestety akwarystyka to cierpliwe hobby pod każdym względem.
01-02-2017, 11:06 AM
Dużo ciekawych opinii i propozycji obsady pada. To dobrze bo będzie z czego wybierać. W sobotę odbieram zbiornik,muszę jeszcze ogarnąć kamienie,żwir ,piasek. Zobaczymy jaką temperaturę osiągnę. To zdeterminuje obsadę w znacznym stopniu.

Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Ogłoszenia budowlane Warszawa Katalogseo24.pl Linki - SEO 24 Katalog SEO Katalog seo Katalog stron GREEN Katalog SEO seo katalog Polski Akwa Ranking Web Hosting By Arvixe