• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [600l] Pawiooke i inne potwory

#11
(02-02-2017, 00:10 AM)Sloma napisał(a):
(01-02-2017, 19:32 PM)matti1982 napisał(a): Ładny zbiornik. Ciekawe jak długo będziesz miał rośliny w takim stanie.
Obstawiam, że kwestia czasu jak pawice podrosną to zrobią z nich papke.
Osobiście przerabiałem to 2 razy.

Ciekawe jak to będzie z tymi roślinami. Od kolegi z forum dostałem nurzańca, dużego, mocnego, a moje dzikie pawice w kilka godzin poszatkowały wszystko na kawałeczkiBoisie
Też jestem ciekaw. Moja parka przekroczyła już już rozmiar dłoni i jedyne szkody do tej pory, to kopanie w podłożu i podgryzanie jednej kryptokoryny. Ewidentnie mają chęć na bungabunga. Paratilapie natomiast w ogóle nie są zainteresowane zielskiem.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
(02-02-2017, 00:24 AM)Jacek Kozłowski napisał(a):
(02-02-2017, 00:10 AM)Sloma napisał(a):
(01-02-2017, 19:32 PM)matti1982 napisał(a): Ładny zbiornik. Ciekawe jak długo będziesz miał rośliny w takim stanie.
Obstawiam, że kwestia czasu jak pawice podrosną to zrobią z nich papke.
Osobiście przerabiałem to 2 razy.

Ciekawe jak to będzie z tymi roślinami. Od kolegi z forum dostałem nurzańca, dużego, mocnego, a moje dzikie pawice w kilka godzin poszatkowały wszystko na kawałeczkiBoisie
Też jestem ciekaw. Moja parka przekroczyła już już rozmiar dłoni i jedyne szkody do tej pory, to kopanie w podłożu i podgryzanie jednej kryptokoryny. Ewidentnie mają chęć na bungabunga. Paratilapie natomiast w ogóle nie są zainteresowane zielskiem.
Z dedykacją dla wszystkich malkontentów, którzy twierdzą, że pawiookie niszczą rośliny
[Obrazek: d82a197ae7a785c0.jpg]

(17-06-2017, 19:08 PM)Jacek Kozłowski napisał(a):
(02-02-2017, 00:24 AM)Jacek Kozłowski napisał(a):
(02-02-2017, 00:10 AM)Sloma napisał(a):
(01-02-2017, 19:32 PM)matti1982 napisał(a): Ładny zbiornik. Ciekawe jak długo będziesz miał rośliny w takim stanie.
Obstawiam, że kwestia czasu jak pawice podrosną to zrobią z nich papke.
Osobiście przerabiałem to 2 razy.

Ciekawe jak to będzie z tymi roślinami. Od kolegi z forum dostałem nurzańca, dużego, mocnego, a moje dzikie pawice w kilka godzin poszatkowały wszystko na kawałeczkiBoisie
Też jestem ciekaw. Moja parka przekroczyła już już rozmiar dłoni i jedyne szkody do tej pory, to kopanie w podłożu i podgryzanie jednej kryptokoryny. Ewidentnie mają chęć na bungabunga. Paratilapie natomiast w ogóle nie są zainteresowane zielskiem.
Z dedykacją dla wszystkich malkontentów, którzy twierdzą, że pawiookie niszczą rośliny
[Obrazek: d82a197ae7a785c0.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
Może to wina bazaltu że ryby nie wykopują roślin Wink


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
Może nie są dzikie i może nie ma tarła. Może też są przyzwyczajone do roślin. Ja jedynie mam jeden przypadek jak na razie, kiedy poszatkowały (a nie wykopały) na centymetrowe kawałki mocną grubą valisnerię.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości