• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Szafka pod "jamnika"

#21
Zawsze możesz zrobić kolumnę z boku akwarium i tam schować kubełkowe oraz doprowadzić węże do akwarium. Nawet na tych pustaka powiesisz, ale wydaje mi się, że najpewniejsze mocowanie da tylko przewiertanie na wylot. Bo wtedy dajesz nakrętki i podkładki z obu stron plus kotwa chemiczna i  nie będzie możliwości żeby kotwa wyrwała się ze ściany. Na śląsku w ten sposób naprawia się domy po szkoda górniczych.

Tylko czy to ma sens? Czemu akurat wiszące?

Wiadomo jest to wyzwanie.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#22
Przy otwartym zbiorniku mógłbym posadzić wysokie rośliny wyrastajace ponad poziom wody miałbyś swego rodzaju hydroponike. Wewnątrz tylko mała głowica do ruszania woda a rośliny zrobią resztę. Możesz zrobić otwarte tylko częściowo.

Talknięte z tapka.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#23
cichy24pl wiem że tak się robi na Śląsku bo mieszkam nie daleko terenów górniczych Wink
No właśnie chodzi o wyzwanie zrobienia czegoś innego..

tuptuś a nawet teraz nie pomyślałem o hydropobice a jeszcze nie dawno chciałem ja robić do innego akwa.

Dobra na razie trzeba wszystko przemyśleć i poukładać co i jak i ostatecznie zdecydować czy podwiesze czy jednak będzie szafka.

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#24
(27-01-2017, 10:14 AM)-KUBA- napisał(a): cichy24pl wiem że tak się robi na Śląsku bo mieszkam nie daleko terenów górniczych Wink
No właśnie chodzi o wyzwanie zrobienia czegoś innego..

tuptuś a nawet teraz nie pomyślałem o hydropobice a jeszcze nie dawno chciałem ja robić do innego akwa.

Dobra na razie trzeba wszystko przemyśleć i poukładać co i jak i ostatecznie zdecydować czy podwiesze czy jednak będzie szafka.

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka
W sumie to mieszkamy blisko siebie. Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#25
a no już ostatnio zauważyłem Big Grin
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#26
Czy 290 złoty to normalna cena za zbiornik 160x40x30? Czekam jeszcze na odpowiedź jakie szkło i ile wzmocnień przewiduje szklarz

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#27
Niewiele mniej zapłaciłem za 200x25x25 z 10tki bez wzmocnień.

Talknięte z tapka.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#28
szyba 8mm wzmocnienia wzdłużne + jedna poprzeczka. Myślę że cena nie jest zła Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#29
Cena nie jest zła, kto Ci będzie robił akwarium?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#30
Pisałem do gościa z Radlina ma ogłoszenia na jednym portalu Wink chyba że masz Łuka$z kogoś godnego polecenia?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości