Odpowiedz 
Aequidens sp. "Jenaro Herrera"
06-01-2020, 18:53 PM
RE: Aequidens sp. "Jenaro Herrera"
Dla przypomnienia tematu tych pięknych ryb. Film nagrany w czasie naszej wyprawy w 2017r w Peru.

Piękna samica z narybkiem.

Multi multa sciunt, nemo omnia
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-01-2020, 19:00 PM
No wreszcie dałeś na jutuba! Uwielbiam ten filmik Smile

Z Mekki na Półwysep Jukatan jest w linii prostej 12 546 km. To tam występują pielęgnice Meeka (Thorichthys meeki).
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
06-01-2020, 19:34 PM
(06-01-2020 19:00 PM)piotrK napisał(a):  No wreszcie dałeś na jutuba! Uwielbiam ten filmik Smile

Też go lubię. W zasadzie najlepszy film jaki mi się tam udało nagrać. A przypomniało mi się o nim, bo znów gdzieś w głowie marzą mi się one w akwarium. Tylko jak już zejdę z chmur, to wydaje mi się że rosną za duże.

06-01-2020, 19:36 PM
Jestem pod wrażeniem.  Super. A to co mnie najbardziej cieszy ..... to to że są jeszcze miejsca i zwierzęta które nie zaznały bezpośrednio krzywdy z naszych rąk i nie uciekają na widok człowieka i jego techniki.

112 l Pelvicachromis Taeniatus Nigeria Red 1+1  + towarzyszące
08-01-2020, 14:54 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-01-2020 14:55 PM przez Sloma.)
Właśnie zastanawiałem się jak to kręciliście? cały aparat pod wodę tylko wtedy skąd wiesz gdzie jest ryba itp?
Czy może nurkowanko było? Opiszesz to?
Jakość super jak na polowe warunki

3200L U.amphiacanthoides, G.altifrons, S.jurupari "Rio Tocantis", S.jurupari "Rio Para", Thayeria boehlkei
576L G.owroewefi, B.cupido, P.scalare, Nannostomus beckfordi
240L/60L Trichopodus, Trichopsis /Betta
08-01-2020, 22:17 PM
(08-01-2020 14:54 PM)Sloma napisał(a):  Właśnie zastanawiałem się jak to kręciliście? cały aparat pod wodę tylko wtedy skąd wiesz gdzie jest ryba itp?
Czy może nurkowanko było? Opiszesz to?
Jakość super jak na polowe warunki

Hehehe No właśnie na moich filmach widać ten haos kręcenia, dlatego że aparat na sticku i pod wode. Kupę filmów bez ryb, bez tego co chciało się nagrać. Była to dla mnie nauka, pod koniec wyprawy już filmy były lepsze. Ani razu nie nurkowalem aby coś nagrać. W głównym nurcie Tahuayo czy Blanko nie było szans za słaba widoczność. W tych mniejszych strumieniach niby płytko ale jak wlazłeś to zapadałeś się po kolana i wszystko się unosiło, przez to nic nie było widać. Ten film taki dobry bo byłem po ataku os, zaraz obok wdepłem w gniazdo Big Grin

08-01-2020, 23:20 PM
Idealnie by było mieć kabelek podpięty do aparatu, i po sticku do np. smartfona i widzieć online co się nagrywa Smile

3200L U.amphiacanthoides, G.altifrons, S.jurupari "Rio Tocantis", S.jurupari "Rio Para", Thayeria boehlkei
576L G.owroewefi, B.cupido, P.scalare, Nannostomus beckfordi
240L/60L Trichopodus, Trichopsis /Betta
08-01-2020, 23:27 PM
Tak to byłoby dobre, jeszcze tam wrócę już lepiej przygotowany Wink

Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Ogłoszenia budowlane Warszawa Katalogseo24.pl Linki - SEO 24 Katalog SEO Katalog seo Katalog stron GREEN Katalog SEO seo katalog Polski Akwa Ranking Web Hosting By Arvixe