Odpowiedz 
Aequidens sp. "Jenaro Herrera"
22-12-2011, 11:29 AM
RE: Aequidens diadema WF
Jak chcesz je przekonać do tarła to bym im zrobił kilka podmianek z czystego RO. Smile

Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel

Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 12 gatunków ryb, z czego pielęgnic 7

pozdrawiam, Łukasz
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-12-2011, 11:38 AM
(22-12-2011 11:29 AM)Ruki napisał(a):  Jak chcesz je przekonać do tarła to bym im zrobił kilka podmianek z czystego RO. Smile
to na pewno może być niezły bodziec a i nie zaszkodzi Smile
22-12-2011, 11:45 AM
(22-12-2011 11:29 AM)Ruki napisał(a):  Jak chcesz je przekonać do tarła to bym im zrobił kilka podmianek z czystego RO. Smile

Fakt, to może to pomóc, ale myślicie, że standardowo czy jakoś częściej niż zwykle?

"Ludzie to największe ścierwo tego świata."
-------------------------------------
[Obrazek: 1procent-waw-pl.png]
[Obrazek: sa.png]
22-12-2011, 11:53 AM
Raz zrób podmianę tej samej objętości co zwykle, z samego, chłodnego RO. O te ryby to może warto zapytać Gana, ma z nimi już pewne doświadczenie Smile

Z Mekki na Półwysep Jukatan jest w linii prostej 12 546 km. To tam występują pielęgnice Meeka (Thorichthys meeki).
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
22-12-2011, 12:00 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-12-2011 12:02 PM przez qbsztyk.)
(22-12-2011 11:53 AM)piotrK napisał(a):  Raz zrób podmianę tej samej objętości co zwykle, z samego, chłodnego RO. O te ryby to może warto zapytać Gana, ma z nimi już pewne doświadczenie Smile

Z GAN'em rozmawiałem, ale chłopak zalatany i z tego co mówił to za bardzo o tarła nie zabiegał. Piotrek jakiś czastemu GAN'owe jak widziałeś to podobne do tych moich? Bo jego to tylko widziałem na apisto, chyba ze 2 zdjęcia były. Bo w necie to widziałem niektóre różniły się kolorystycznie, być może w zależności od miejsca odłowu.

22-12-2011, 12:01 PM
Kuba, genialne rybcie Smile Fajnie, że zaczyna pojawiać się więcej większych pielęgnic z SA a nie tylko same dwarfy Smile Z tymi otoskami to mnie nieźle zaskoczyły, nie podejrzewałbym akary o aż takie drapieżne zapędy.

Pozdrawiam,
Adam
22-12-2011, 12:08 PM
Adam, oj zdziwiłbyś się - a moje ziemiojady byś podejrzewał?

Kuba,
Z tego co pamiętam, o ryby Gana były większe, jak je dostał. Niemniej wydaje mi się, że wyglądały podobnie.

Z Mekki na Półwysep Jukatan jest w linii prostej 12 546 km. To tam występują pielęgnice Meeka (Thorichthys meeki).
22-12-2011, 12:11 PM
(22-12-2011 12:01 PM)Topielec napisał(a):  Kuba, genialne rybcie Smile Fajnie, że zaczyna pojawiać się więcej większych pielęgnic z SA a nie tylko same dwarfy Smile Z tymi otoskami to mnie nieźle zaskoczyły, nie podejrzewałbym akary o aż takie drapieżne zapędy.

Jak wpuszczałem dorosłe gupiki, to nawet nie zdążyły zamerdać płetwami Big Grin

22-12-2011, 12:17 PM
Jedno mi nie daje spokoju... bo według tego co ja wiem to A. diadema występuje w górnym biegu Rio Negro, i Orinoco. Więc jakim cudem dotarły do akwarium Kuby z Peru?

22-12-2011, 12:34 PM
Może autostopem Tongue Kuba możesz mi podać na PW lub napisać tutaj cenę tych ryb?

Pozdrawiam,
Adam
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Ogłoszenia budowlane Warszawa Katalogseo24.pl Linki - SEO 24 Katalog SEO Katalog seo Katalog stron GREEN Katalog SEO seo katalog Polski Akwa Ranking Web Hosting By Arvixe