• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: X Spotkanie Tanganickie

#51
Na prelekcję Antona o ekstremalnych pielęgnicach czekałem chyba całe życie Smile
Dziękuję wszystkim za świetne spotkanie Smile zwłaszcza Gospodarzom
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#52
(23-04-2017, 20:41 PM)Sendog napisał(a): Na prelekcję Antona o ekstremalnych pielęgnicach czekałem chyba całe życie Smile
Dziękuję wszystkim za świetne spotkanie Smile zwłaszcza Gospodarzom

Niema ktoś nagrania z tej prelekcji? 
Jedyną która mnie ominęła. A słuchając Antona na pewno była bardzo ciekawa.?
[Obrazek: baneria.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#53
Właśnie dotarłem do domu Smile Aklimatyzuje ryby Wink

Jak co roku impreza była extra!!! Prelekcje wszystkie bez wyjatku wyjątkowe. 

Piątkowe pogaduchy w pokoju TEAMU z Antonem to wisienka na torcie. 

Marta i Robert Mierzeńscy jak zwykle odwalili kawał dobrej roboty i za to dla Nich wielkie DZIEKUJĘ!!! I tak jak to powiedział Anton Lamboj ta impreza jest jedną z dwóch tak dużych międzynarodowych imprez w Europie!!! 

Szczególne podziękowania dla naszego Admina Piotra Koby za wspaniałe przełożenie języka angielskiego na Polski , jest to kawał ciężkiej roboty a Ty jak zwykle stanełeś na wysokości zadania Kwiat

Dziękuje całemu Teamowi za liczne przybycie i jak zwykle świetną integrację .

Wszystkim forumowiczom też wielkie dzieki za to że znaleźliście chwilkę aby wpaść i z nami pogadać. 

Teraz pozostaje czekać na Ślaski Weekend Akwarystyczny Wink

Do zobaczenia za ROK Smile

p.s W przyszłym roku musimy wystawić naszych forumowych znawców jeziora Tanganiki lub chociaż wszystkich którzy czytają Magazyn Tanganika , żeby nagrody zabrali sami Polacy lub ich większość Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#54
Po latach nieobecności na spotkaniu, okazało się, że było świetnie, ciekawe prelekcje i ekstra ekipa, na integracji mega ubaw i świetne pogaduchy. Mam nadzieję, że na naszym ŚWA też będzie tak fajnie
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#55
Wybaczcie, że nie komentujemy, ale cały dzień żegnamy gości i wysyłamy na lotnisko. Jutro wieczór wylatuje Heinz Buscher. Po prostu cały czas mamy co robić.

Dziękujemy Wam za udział w spotkaniu, pomoc i genialne tłumaczenia PiotraSmile Miło nam, że Wam sie podobało i fajnie spędziliście czas.

Marta
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#56
Chciałbym pogratulować Marcie i Robertowi udanej imprezy. Ja jeszcze nie ochłonąłem po filmach i zdjęciach prezentowanych przez prelegentów. Spotkanie ma międzynarodowy charakter i rozmach, zachowuje jednak kameralną, rodzinną atmosferę. 
Jedyne, czego żałuję to tego, że nie byłem na wcześniejszych dziewięciu Spotkaniach.
Pozdrawiam wszystkich uczestników i dziękuję za bardzo miło spędzony weekend.
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#57
Byłem niestety tylko na ostatniej prelekcji, ale w przyszłym roku(o ile będzie już za rok) na pewno zostaję na cały weekend Smile.
"Rzadkie pielęgnice odchowuje się dwa razy, pierwszy i ostatni"      Rotfl
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#58
Wrzuciliśmy nieco fotek ze spotkania do nas do galerii. Czarno-białe zdjęcia z imprezy to fotki Pawła Szycha, dziękujemySmile Są super, takie radosneSmile

http://tropheus.com.pl/galeria/galeria-z...ickie-2017

Marta
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#59
Koszulki Cichlidae.pl dobrze się komponują na tle baru Big Grin
Też tak chcę. Znaczy się, chcę taką koszulkę Wink
pozdrawiam
Andrzej
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości