• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Hoplarchus psittacus

#21
Oddzieliłem dyskusję nt. tej ryby i przeniosłem do Ameryki Południowej.
Pozdrawiam,
Adam
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#22
Cześć Rafał.
Ten twój znajomy posiada jakąś stronkę, można coś u niego zamówić? Jak to wygląda?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#23
(03-01-2012, 21:06 PM)Zimna Zośka napisał(a): Cześć Rafał.
Ten twój znajomy posiada jakąś stronkę, można coś u niego zamówić? Jak to wygląda?

Witaj.

Zalezy o ktorego znajomego pytasz, jezeli chodzi Ci o tego, od ktorego mam Hoplarchus to nie, nie posiada on strony internetowej, probowal kiedys ale nie dokonczyl.

Oczywiscie ze mozna u niego zamowic rybe. Mozna to zrobic osobiscie lub za moim posrednictwem. Jego siedziba miesci sie w miejscowosci Stafford w UK - zeby bylo jasne, bo otrzymywalem duzo PW i meili kiedys a ludzie mysleli ze nadaje z PL.

Jaka ryba Cie interesuje ?

Gdzies juz wstawialem jego link do ogloszenia ze stanem magazynu. Nie bede tu smiecil bo mowa o Hoplarchus.

Pozdrawiam
Rafal
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#24
Witam

Na pytanie kolegi z innego postu, ktore mam nadzieje ze sprawa modow znajdzie sie tu niedlugo, odpowiadam, ze jak narazie w zbiorniku jest spokoj.

Sa jakies przepychanki ale to bardziej podplywanie ryby do drugiej.

Nie zauwazam zadnych ubytkow w ciele ani w pletwach, kazda ryba jakby obrala swoj kawalek akwarium.

Tylko Astronotusy plywaja jak u siebie na podworku hehe.

Jedno co zauwazylem, mimo ze Hoplarchus sa z odlowu, sa bardzo ciekawskie. Np kiedy podmienialem troche wody, podplywaly do weza i go skubaly z zaciekawieniem co to.

Dalsze obserwacje napewno zaowocuja postem.

Rafal
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości