• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: kalendarz 2017

#11
(27-12-2016, 22:57 PM)Martinezio napisał(a): Tylko po co? Wink IMO to nic nie da poza wzrostem niesnasek pomiędzy nami.
Żyjemy w XXI wieku, a nie Średniowieczu i obecnie pokuta jest stricte osobista, a nie pod publikę.
Jesteśmy dorosłymi ludźmi. Jeśli ktoś coś obiecuje, a potem tego nie dotrzymuje, nie informując nawet zainteresowanego- powinien ponieść konsekwencje.
Może świadomość, że użytkownicy forum dowiedzą się, że z Iksińskim trzeba uważać przy interesach, nauczy poszanowania dla czasu i zaangażowania innych osób.
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Podziękowania złożone przez:
#12
(27-12-2016, 23:08 PM)Ruki napisał(a):
(27-12-2016, 22:57 PM)Martinezio napisał(a): Tylko po co? Wink IMO to nic nie da poza wzrostem niesnasek pomiędzy nami.
Żyjemy w XXI wieku, a nie Średniowieczu i obecnie pokuta jest stricte osobista, a nie pod publikę.
Jesteśmy dorosłymi ludźmi. Jeśli ktoś coś obiecuje, a potem tego nie dotrzymuje, nie informując nawet zainteresowanego- powinien ponieść konsekwencje.
Może świadomość, że użytkownicy forum dowiedzą się, że z Iksińskim trzeba uważać przy interesach, nauczy poszanowania dla czasu i zaangażowania innych osób.
no właśnie jak od kogoś takiego można później cokolwiek kupić, albo o zgrozo sprzedać swoje ukochane rybska.
 
Podziękowania złożone przez:
#13
Konsekwencje i owszem, poniesc powinien. Takie, ze nie dostanie kalendarza Wink Publiczne pietnowanie to nie droga do rozwiazywania problemow. Chyba, ze to sie bedzie powtarzac przy kolejnych zamowieniach.
Dobra, com mial do powiedzenia - powiedzialem. Wyciagnijmy wnioski na przyszłość i wio ku kolejnej przygodzie Wink
Kierujmy się jedynie sumieniem, nie róbmy niczego dla ludzkiej opinii.
Niechże o nas będzie i zła, bylebyśmy zasługiwali na dobrą.
 
Podziękowania złożone przez:
#14
Martinezio przestań się bawić w dobrodusznego księdza i prawić nam tu miłosierne kazania. Zamiast potępić zachowanie niektórych osób to ich bronisz. Skoro masz jakąś funkcję na tym forum to zajmij się rozwiązaniem problemu , a nie zamiataj tego pod dywan. Przy jakich kolejnych zamówieniach chcesz ukarać tych co nie zapłacili ? Jeśli ta sprawa się nie wyjaśni to wątpię czy na następne zamówienia ktoś będzie chętny. Proponuję zignorować tych co nie zapłacili a reszcie wysłać kalendarze. Na te 6szt nie zapłacone na pewno znajdą się chętni, osobiście mogę dodatkowy egzemplarz kupić.
Tyle ja mam do powiedzenia.
Pozdrawiam
 
Podziękowania złożone przez:
#15
Oby szybko dotarły bo teściowa już mi ścianę chce zapchac jakimś brzydkim kalendarzem z obi Big Grin
Pielęgnice moją pasją Smile Nie ważne gdzie, nie ważne ile... 
 
Podziękowania złożone przez:
#16
Aquafan, Ojciec napisal, ze tak zrobi, a czekamy tylko na przesylke z drukarni, wiec czym sie goraczkujesz? Wink
A moja funkcja m.in. jest dbanie o dobry wizerunek forum jako miejsca przyjaznego i otwartego, a nie e-pregierza Tongue
Kierujmy się jedynie sumieniem, nie róbmy niczego dla ludzkiej opinii.
Niechże o nas będzie i zła, bylebyśmy zasługiwali na dobrą.
 
Podziękowania złożone przez:
#17
Aquafan nie przesadzajmy z karaniem bo sprawa dotyczy w zasadzie 17 peelenuff a na dodatek sa chetni na te kalendarze wiec jakie ma to znaczenie czy kalendarz zamiast do Misia trafi do Krzysia czy Rysia.
Team bedzie wiedzial na przyszlosc ze tych uzytkownikow nie mozna traktowac zupelnie powaznie i ich deklaracje beda musialy byc poparte konkretnymi postepowaniami a nie obietnicami.
Wazne ze Łojciec nie bedzie musiał tapetować fishroom'u nie zaplaconymi kalendarzamiSmile
d-_-b
 
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości