• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: MLP

#1
Ma ktoś może do odsprzedania 300ml Morenicolu? Proszę o kontakt przez PW lub tel 506186047
Pozdrawiam, Krzysiek

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
https://www.olx.pl/oferta/morenicol-lern...j45fB.html
[Obrazek: baneria.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Dzięki Kris, widziałem oferty na OLX i Allegro ale pomyślałem że może ktoś z forum ma, dlatego pytam.
Pozdrawiam, Krzysiek

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
No ja kupowałem od niegoSmile
[Obrazek: baneria.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
A może zrobić sciepe i kupić kubelek 3L? Wyjdę taniej a zapas zostanie na przyszłość.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
(20-12-2016, 15:58 PM)tuptuś napisał(a): A może zrobić sciepe i kupić kubelek 3L? Wyjdę taniej a zapas zostanie na przyszłość.
Tak zrobiłem. Mam/miałem podejrzenia co do gujanek i zrobię im leczenie. Mozliwe, że moje były bezobjawowymi nosicielami - ale dlaczego sturisomy z ikry i kiryski w tym samym akwa rozwijają się wspaniale?
A te gujanki jak tylko obniżę temp. z 28`C to chowają się po katach ze zwinietymi płetwami / ciemniejsze kolory/ i sporadycznie się ocierają? No i to dość szybkie oddychanie - mimo natleniania dobrego.
Jak ktoś chętny, bo nie zużyje całego kubła /data produkcji maj 2018 -termin przydatności 01.2020/ to proszę pisać.
Cena -po kosztach 16zł/100ml(140g) plus wysyłka.
"Jeśli na tej planecie istnieje magia, można ją dostrzec w wodzie..." (LOREN EISELEY)
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
Może im po prostu się zimno robi?
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
Ja rozumiem, że przykładowo wiciowce przy pewnej temperaturze przestają się namnażać, ale co to za pasożyt który "działa" w niższej temperaturze, a po dogrzaniu do 28 stopni nagle przestaje dawać jakiekolwiek objawy Wink?
"Rzadkie pielęgnice odchowuje się dwa razy, pierwszy i ostatni"      Rotfl
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
Novi a kwarantanna była? Mieszanie biologii i takie tam... Gujany tak mają że dość mocno pracują skrzelami. Też mnie to niepokoiło na początku przygody z tymi rybami Smileponiżej 28 to znaczy ile? 26? 24? Czy 22 jak u szmaichel Wink  gujany to ciepłolubne ryby. Sprawdź też stężenie związków azotowych.
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#10
(28-06-2018, 19:14 PM)dzikakuna napisał(a): Novi a kwarantanna była? Mieszanie biologii i takie tam... Gujany tak mają że dość mocno pracują skrzelami. Też mnie to niepokoiło na początku przygody z tymi rybami Smileponiżej 28 to znaczy ile? 26? 24? Czy 22 jak u szmaichel Wink  gujany to ciepłolubne ryby. Sprawdź też stężenie związków azotowych.

Zupełnie nie rozumiem jaki jest cel pisania o mnie(błedny zapis nickJ_oko)w tym wątku? Zakres temperatury dla barlowi jest zupełnie inny niż ten dla gujanek. 22 stopnie barlowi nie zaszkodzą:-)
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości