• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Jak się nasze forum miewa?

#11
Spokojnie, tu można podawać nazwy innych for. Z PODFORAKiem dobrze się znamy. Smile
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
W dzisiejszych czasach warto reklamować fora nawzajem z uwagi na wszechobecną miernotę w postaci grup na fejsbuku (oczywiście nie wszystkie są złe).

Zawsze miło przeczytać, że lubicie tu wracać, dzięki Cool
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
(29-10-2020, 21:34 PM)piotrK napisał(a): W dzisiejszych czasach warto reklamować fora nawzajem z uwagi na wszechobecną miernotę w postaci grup na fejsbuku (oczywiście nie wszystkie są złe).

Zawsze miło przeczytać, że lubicie tu wracać, dzięki Cool

Piotrze forum jest naprawdę na najwyższym poziomie,poznałem tu wspaniałych ludzi Smile
Natomiast co do grup fb zgadzam się z Tobą w 100% ale niestety większość to ....... dlatego też jestem tylko na 3 i jest mi z tym dobrze Smile
1000l -CA
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
Nie jestem na razie aktywny na tym forum, ale śledzę regularnie Smile Mimo iż jest to forum wielu biotopów, to jednak odwiedzam je ze względu na biotopy CA i SA, które u mnie raczkują i pogłębiam wiedzę. Biotop Malawi na tym forum jest bo jest, aktywność jednak jest niewielka, dlatego posiłkuję się Malawi forum. Potwierdzam wysoki poziom tego forum Smile
540L - SA
540L - Malawi
540L - SA 
480L - Malawi 
480L - CA 
300L - CA - Amatitlania nanolutea F2
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#15
Ja trafiłem tutaj szukając informacji o AC i teraz wiem, że nie ma drugiego takiego miejsca w necie gdzie jest tyle informacji o tym rejonie Oklasky 
Generalnie każdy znajdzie coś dla siebie a fakt, że nadal przybywa mi z dnia na dzień postów nieprzeczytanych raduje moje serducho Heart
Potrzebujesz oryginalny wzór na serwetkę - wycinankę?
Skorzystaj z forumowego avatara Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#16
(30-10-2020, 08:43 AM)darianus napisał(a): Nie jestem na razie aktywny na tym forum, ale śledzę regularnie Smile Mimo iż jest to forum wielu biotopów, to jednak odwiedzam je ze względu na biotopy CA i SA, które u mnie raczkują i pogłębiam wiedzę. Biotop Malawi na tym forum jest bo jest, aktywność jednak jest niewielka, dlatego posiłkuję się Malawi forum. Potwierdzam wysoki poziom tego forum Smile
Wiadomo, Kluby Malawi i Tanganiki są na tyle silne, że nie ma szans, żeby nagle wszyscy zainteresowaniu tymi pielęgnicami się rzucili na nasze forum. I tak fajnie że pojawiają się na naszym forum posty w tej tematyce.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#17
Fora upadają. Jak porównać czasy sprzed 10 czy 15 lat to właściwoe wszystkie fora bez względu na temat/dziedzinę upadły.
Czemu to przypisać? Nie wiem.
Ale i dziś istnieje pewne ryzyko. Które i tu można poczuć. Starzy użytkownicy nie zawsze tolerują nowych. Czasem czuć, że cokolwiek powiedzą lub pokażą starzy jest super, a nowi wręcz odwrotnie.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#18
(30-10-2020, 21:34 PM)Marcepan napisał(a): Fora upadają. Jak porównać czasy sprzed 10 czy 15 lat to właściwoe wszystkie fora bez względu na temat/dziedzinę upadły.
Czemu to przypisać? Nie wiem.
Ale i dziś istnieje pewne ryzyko. Które i tu można poczuć. Starzy użytkownicy nie zawsze tolerują nowych. Czasem czuć, że cokolwiek powiedzą lub pokażą starzy jest super, a nowi wręcz odwrotnie.
Jakoś tego nie odczułem.... Ale może dlatego, że bylem nowym, ale starym użytkownikiemSmile
Ale powiem ci, jaka może być przyczyna " innego " traktowania nowych. Nie uogulniajac oczywiście. Nowy nie znaczy młody, ale trafiają się ludzie, ostatnio coraz częściej i to nie tylko tu ale w każdej dziedzinie życia z bardzo roszczeniwym podejściem do wszystkiego. Jednocześnie nie zadający dobie zbyt wiele trudu by samemu się czegoś dowiedzieć. No i nie tolerujacy jakiejkolwiek krytyki. Nawet mi jako nowemu czasami scyzoryk się w kieszeni otwiera.....
Dobrze, że jestem nieslychanie spokojny człowiek Smile

520 l  - CA - P. panamensis + A. nanolutea + X. helleri Rio Jalapa
Fishhotel :
144 l - WA -A. thomasi F1
144 l - WA - P. kribensis "Lokunje" F1
144 l - CA - T. socolofi + P. salvatoris
96 l - WA - zbieranina
54 l - WA - N. transvestitus
+ Miejsce na coś nowego
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#19
(30-10-2020, 22:05 PM)Goran napisał(a):
(30-10-2020, 21:34 PM)Marcepan napisał(a): Fora upadają. Jak porównać czasy sprzed 10 czy 15 lat to właściwoe wszystkie fora bez względu na temat/dziedzinę upadły.
Czemu to przypisać? Nie wiem.
Ale i dziś istnieje pewne ryzyko. Które i tu można poczuć. Starzy użytkownicy nie zawsze tolerują nowych. Czasem czuć, że cokolwiek powiedzą lub pokażą starzy jest super, a nowi wręcz odwrotnie.
Jakoś tego nie odczułem.... Ale może dlatego, że bylem nowym, ale starym użytkownikiemSmile
Ale powiem ci, jaka może być przyczyna " innego " traktowania nowych. Nie uogulniajac oczywiście. Nowy nie znaczy młody, ale trafiają się ludzie, ostatnio coraz częściej i to nie tylko tu ale w każdej dziedzinie życia z bardzo roszczeniwym podejściem do wszystkiego. Jednocześnie nie zadający dobie zbyt wiele trudu by samemu się czegoś dowiedzieć. No i nie tolerujacy jakiejkolwiek krytyki. Nawet mi jako nowemu czasami scyzoryk się w kieszeni otwiera.....
Dobrze, że jestem nieslychanie spokojny człowiek Smile

Goran tu masz rację lenistwo lenistwem pogania Sad
A co do tej krytyki to zostałem wydalony z grupy właśnie
za krytykę ,chodziło konkretnie o garbniki i korzenie w tanganice , na jednej z grup w regulaminie jest napisane całkowity zakaz krytyki ;(
Dlatego też trzymie się teraz tylko i wyłącznie tego forum Smile
1000l -CA
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#20
(30-10-2020, 21:34 PM)Marcepan napisał(a): Fora upadają. Jak  porównać czasy sprzed 10 czy 15 lat to właściwoe wszystkie fora bez względu na temat/dziedzinę upadły.
Czemu to przypisać? Nie wiem.
Ale i dziś istnieje pewne ryzyko. Które i tu można poczuć. Starzy użytkownicy nie zawsze tolerują nowych. Czasem czuć, że cokolwiek powiedzą lub pokażą starzy jest super, a nowi wręcz odwrotnie.

Jestem tu nowy i puki co nie odczuwam dyskryminacji. Faktem jest, że media społecznościowe typu Facebook wypierają klasyczne fora internetowe, szczególnie wśród młodych
540L - SA
540L - Malawi
540L - SA 
480L - Malawi 
480L - CA 
300L - CA - Amatitlania nanolutea F2
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości