• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [Kraków] Akwarium 150x61x36 z pokrywa i szafką!

#1
Na dzień dzisiejszy chce sprzedać zbiornik o wymiarach 150x61x36 klejone z szyb o grubości 8mm z wzmocnieniami (doklejone poprzeczne, bo gdy ja kupowałem zbiornik, to go nie było).

Do zbiornika chce dodać piękną pokrywe o kolorze SREBRNYM z materiału zwanego REYNOBOND. Pokrywa posiada estetyczne " odpowietrzniki" dzięki czemu woda nie skrapla nam się od wewnątrz, a podczas sciągania pokrywy nie chlapiemy całej podłogi.

Pokrywa jest o wysokości niespełna 11cm, a jedynym minusem jest to, że nie ma oświetlenia (ostatnio padło)

Szafka nie jest cudem, ale wytrzyma więcej niz te "dedykowane" pod zbiorniki o podobnej długości. Szafka to konstrukcja belek 8x10cm łączonych grubymi (3mm) kątownikami. Mamy półke o wymiarach 52x60, na której ja osobiście trzymam akwarium o wymiarach 50x35x30. Szuflada nie ma kółek, ani "szyn" - nie zdążyłem ich zrobić, a drzwiczki są na zawiasach skrzyniowych. Front jest oklejony czarną okleiną, a przód płyty górnej został zamaskowany tym samym materiałem, z którego została zrobiona pokrywa.

Wymiary szafki to 150x61x80cm! Wysoka, zgadza się, ale przy aktualnej wysokości zbiornika rozwiązanie to jest strzałem w dziesiątke. Tłumaczyć nie bede dlaczego, wystarczy zbiornik zobaczyć na żywo Smile

Zdjęcia

Widoczna konstrukcja. Jak widać wyglądem nie powala, ale wytrzymałością przebija wszystkie szafeczki z zwykłej 18mm płyty.

[Obrazek: p5160082.jpg]

Wzmocnienie

[Obrazek: p7060039q.jpg]

Jedna z aranżacji w akwarium gdy było jeszcze bez pokrywy

[Obrazek: p8280442.jpg]


Akwarium z pokrywą i szafką

[Obrazek: pa110006f.jpg]

Tutaj jak widać- szafka nie jest skończona, ale przyszly właściciel może przynajmniej zmienić kolor okleiny na pasujący mu do reszty mebli

[Obrazek: pa110035n.jpg]

Sprzedaje AKWARIUM + SZAFKA + POKRYWA, o filtr nie pytać, bo sobie zostawiam Smile

CENA JAKA MNIE INTERESUJE TO 450ZŁ, ALE JEZELI WEŹMIE SIĘ AKWARIUM RAZEM Z P. SZMARAGDOWYMI, TO CENA CAŁEGO "ZESTAWU" WYNOSIĆ BĘDZIE 570zł!

Pielęgnice Szmaragdowe - http://cichlidae.pl/showthread.php?tid=765


W przypadku, gdy zainteresowany akwarium nie bedzie zainteresowany w/w rybami, bedzie zmuszony poczekać troszke dłużej na zbiornik, bo bede musiał skombinować tymczasowy dom dla pielęgnic.
Pielęgnice moją pasją Smile Nie ważne gdzie, nie ważne ile... 
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Uwaga dla pozbywających się mniejszych zbiorniczków!

Dam to akwarium za 160L (100x40x40) zbiornik z pokrywą i dodatkową opłatę w wysokości 250zł.

Pielęgnice moją pasją Smile Nie ważne gdzie, nie ważne ile... 
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Nieaktualne !
Pielęgnice moją pasją Smile Nie ważne gdzie, nie ważne ile... 
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości