• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [648] Moje 180

#51
(09-01-2017, 11:03 AM)kpk napisał(a): Za bardzo nie ma co oglądać, przy was cały czas jestem malutkiBlush
 Weź nie p...opowiadaj! To będzie super baniak!
Dałeś tą korę? Jak nie to wadź ją gdzieś pod korzenie i częściowo zagrzeb w piasku żeby nie wypłynęła.
Co tam w końcu będzie pływać?
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#52
(09-01-2017, 12:30 PM)dzikakuna napisał(a):
(09-01-2017, 11:03 AM)kpk napisał(a): Za bardzo nie ma co oglądać, przy was cały czas jestem malutkiBlush
 Weź nie p...opowiadaj! To będzie super baniak!
Dałeś tą korę? Jak nie to wadź ją gdzieś pod korzenie i częściowo zagrzeb w piasku żeby nie wypłynęła.
Co tam w końcu będzie pływać?

Kora zamknięta w wiadrze by nie wypływała, rano wieczór zmiana wody.
Na pewno A bitaeniata co do drugich jeszcze nie wiem ale chyba A baenschi.
Myślałem po 4-5 samic i 3-4 samce tylko nie wiem czy nie za dużo na moje dno.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#53
Weź tą korę czymś dociśnij w akwarium bo długo będzie mokła i znudzi ci sie wymiana wody w wiadrze Wink
Druga sugestia to zmiana nazwy tego tematu Tongue Proponuje dopisać w nawiasie pojemność ... bo to 180-ąt to złudne jest Wink
Proponowałbym po trzy samce i cztery samice z obu gatunków do tego musisz pomyśleć o jakiś fajnych rozpraszaczach , marginatusy były by idealne. 
Jak dla mnie szykuje sie sztandarowe akwarium BW na c.pl i czekam na rozwój i częsty spam.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#54
Jak chcesz to mam samce F1 a. Bitaeniata Big Grin Oddam za koszty ewentualnej wysyłki, ale to chyba jak zrobi się cieplej Wink
No chyba że blablacar.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#55
kpk, może wpadniesz na spotkanie GSA? Smile
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#56
(09-01-2017, 17:02 PM)tatakuby napisał(a): Jak dla mnie szykuje sie sztandarowe akwarium BW na c.pl i czekam na rozwój i częsty spam.

Dzięki za miłe słowa.

(09-01-2017, 17:10 PM)kuba4410 napisał(a): Jak chcesz to mam samce F1 a.  Bitaeniata Big Grin Oddam za koszty ewentualnej wysyłki, ale to chyba jak zrobi się cieplej Wink
No chyba że blablacar.
Dzięki ale wezmę wf Big Grin
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#57
Jeszcze Admin o cos zapytał Tongue
(09-01-2017, 18:14 PM)piotrK napisał(a): kpk, może wpadniesz na spotkanie GSA? Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#58
(09-01-2017, 18:14 PM)piotrK napisał(a): kpk, może wpadniesz na spotkanie GSA? Smile

Dziękuję za zaproszenie ale moja połowa ma szkolenie na wyspach Kanaryjskich a ja walczę z trójką krasnali Big Grin
Jestem Krzysiek Big Grin
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#59
(09-01-2017, 18:33 PM)kpk napisał(a):
(09-01-2017, 18:14 PM)piotrK napisał(a): kpk, może wpadniesz na spotkanie GSA? Smile

Dziękuję za zaproszenie ale moja połowa ma szkolenie na wyspach Kanaryjskich a ja walczę  trójką krasnali Big Grin
Jak nie w betach, to zabieraj śmiało Smile
"Akwarystyka jest jak alkoholizm, wszystko idzie w szkło."
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#60
(09-01-2017, 18:48 PM)Bastet napisał(a):
(09-01-2017, 18:33 PM)kpk napisał(a):
(09-01-2017, 18:14 PM)piotrK napisał(a): kpk, może wpadniesz na spotkanie GSA? Smile

Dziękuję za zaproszenie ale moja połowa ma szkolenie na wyspach Kanaryjskich a ja walczę  trójką krasnali Big Grin
Jak nie w betach, to zabieraj śmiało Smile
Jeszcze raz dziękuję ale właśnie jedna jeszcze nie chodzi.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości