• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Imprezy akwarystyczne Katowice

#21
Jak już co niektórzy wiedzą Team cichlidae.pl godnie reprezentował was na śląsku Wink
U Ślązaków jak to u Ślązaków ... czyli super. Ja właśnie do siebie doszedłem więc mogę coś naskrobać.
Poziom jak zwykle wysoki , a to przede wszystkim dlatego że to impreza akwarystyczna i człowiek tylko w tym gronie się porusza Smile
Dużo fantastycznych baniaków aczkolwiek muszę przyznać że najwyższy poziom pokazali bracia Raczkowscy którzy postawili w nocy kilka baniaków które naprawdę wyszły zjawiskowo ! 

Jest to taka impreza że nawet Robert Mierzeński rozdawał na prawdę poważne gratisy Wink

Dziękuję wszystkim osobą z GSA za świetną organizację imprezy !!! Mam nadzieję że za rok nas nie zabraknie a być może będzie nas jeszcze więcej Smile
Łojciec Łojciec alleluja  [Obrazek: haha.gif]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#22
Też byłem. Co prawda krótko. Ale jednak. Załapałem się na prelekcję Rukiego.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#23
Miło było poznać kilka nowych twarzy z forum, no i jak zwykle super było być na ŚWA. Do zobaczenia za rok Wink A z niektórymi - do zobaczenia za niecałe 3 tygodnie Smile
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#24
A jakaś fotorelacja z krótkim opisem co wystawiliście?
pozdrawiam
Andrzej
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#25
Mieliśmy udostępnione akwarium 240 litrów, gdzie wylądowało 12 nanoluteusów oraz 5 Meek. W wolnej chwili postaram się o wrzucenie filmiku pokazującego wszystkie akwaria na hali oraz zdjęcie naszego baniaka. Smile

(13-06-2017, 06:18 AM)tatakuby napisał(a): Dużo fantastycznych baniaków aczkolwiek muszę przyznać że najwyższy poziom pokazali bracia Raczkowscy którzy postawili w nocy kilka baniaków które naprawdę wyszły zjawiskowo ! 
Prawda to, i nie tylko akwaria najładniejsze, ale też litrażowo najwięcej. W liczbie akwariów przegoniło Sneipasa i Zośka tylko GSA - ale to całe stowarzyszenie Smile
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#26
Na razie ode mnie: filmik pokazujący akwaria na hali. Sorry że tak szybko, kamerzysta ze mnie żaden póki co Smile
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości